Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha olyan pasi jön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha olyan pasi jön be, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés
Szóval egyre jobban érzem hogy többet érzek barátságnál, de ugye a srác foglalt. Több embertől hallottam, hogy én is tetszek neki. Szerintetek mi lenne a helyes döntés?

2020. nov. 10. 06:26
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Az, hogy hagyd békén. Ha kapcsolatban van, TE ne kontárkodj bele
2020. nov. 10. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem kérdezd meg, mit szólna hozzád. Úgy se vagytok igazi barátok...

Ha kellessz neki, úgy se volt szerelmes. Ha nem kellessz, akkor legalább tudod hogy nem lesz ebből semmi.

2020. nov. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kapcsolatban van, akkor ne kezdj ki vele!
2020. nov. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Alapból hagyjad mindenképp, pláne ha egészséges kapcsolata van egy normális lánnyal.

Ha van valami gebasz akkor se trollkodj bele, de akkor maradhatsz a tűz közelében jó barátként és ha széthullanak mehetsz a lepattanóra

2020. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt más kapcsolatát feldúlni eléggé ösztönlényre vall. Másrészt ha meg is szerzed más pasiját, ugyanolyan könnyű lesz tőled is elcsábítani. Sosem bízhatsz meg az új szerzeményedben.
2020. nov. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tartsd vele a kapcsolatot, de semmiképp se kezdeményezz. Várd ki, hátha szakítanak, de ne te légy az oka!
2020. nov. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne furakodj közéjük. Ha majd szétmennek, az más dolog.
2020. nov. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
Minden pasinak el lehet csavarni a fejét :)
2020. nov. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Amelyik kapcsolat szétmegy ettől az nem volt elég erős.
2020. nov. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
nem tudom azóta mitörtént, de az én barátomra is ment már rá nő, és igazából a csaj csak magával baszott ki, mert amellett, hogy barátom által még szerintem túl kedvesen is de visszalett utasítva (nyilván itt be is depizett a lány, aztán már a páromat is elkezdte hibáztatni, úgy hogy teljesen nem volt jogos mert láttam minden beszélgetésüket), emellett még egy csapat ember előtt el is lett ítélve valamilyen szinten :) engem meg ha kérdeznek róla nyilván nem mondok kedves dolgokat szerintem érthetően, szóval én azt javaslom inkább ne, csak magadnak ártasz vele, mert eltudom képzelni, hogy egy ilyen helyzet nem könnyű, viszont ha nem engeded el a csávót, vagy lesz egy megbízhatatlan barátod (arról nem beszélve, hogy még ha össze is jöttök meg kell birkóznod vele, hogy tudni fogják mennyire erkölcstelen vagy), hisz ha vele megtette, veled miért ne tehetné, vagy nagyobb esélyel lesz egy visszautasítás, ami alapján elég indokoltan lesz egy nagy lenézés az irányodba.
2021. febr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!