Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő most rám várt?🤨

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő most rám várt?🤨

Figyelt kérdés

Nos... Leültem odafele menet a buszon egy csaj mellé, akibe bele vagyok zúgva. Ezt ő pontosan jól tudja. Visszafele érdekes módon hosszú idő után újra azzal a busszal jött, amit én szoktam igénybe venni. Ez furcsa. Tehát ő ott ült rajta, de mobilozott. Szerintem nem vett észre. Ez nem a megszokott felszállóhelyem volt. Mindig kívül szokott ülni, de most belül ült és a táskáját tette kívülre. Mikor a busz odaért a korábban jól megszokott felszállóhelyemre, a csaj úgy bámult és keresett valamit a szemével... konkrétan akkor, amikor a busz megállt annál a buszmegállónál. Rendesen nézelődött/keresett valakit. Amikor rájött, hogy nincs találat, akkor megfogta a táskáját és megszokott módon áthuppant a külső ülésre.

Most ezt nem értem. Véletlen lenne? Vagy azt hitte, hogy máshol szállok fel? Egyáltalán rám várt?? Mert ha igen, akkor 😊! De akkor se értem... higgyem el, hogy igazam van? Szerintetek? Mert ez a logikus magyarázat és ebben biztos is vagyok!! Hiszen minden emellett a teóriám mellett szól! Tudom hülyeség ezen agyalnom... ki tudom deríteni! De ti mit gondoltok?



2020. nov. 10. 15:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze feltételezhetjük hogy téged keresett a szemével és bejössz neki. De ha ő is pontosan tudja hogy érzel iránta.. akkor te is biztosan tudod hogy ő hogy érez irántad/hogy fogadja az érzéseidet.
2020. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Csak annyit mondok, hogy amig te az ulesekkel sakkozol gondolatban, addig valaki rendszeresen rommá dugja. Szoval filozofalgatni nincs ertelme ezen, legyél tökösebb ha kell valaki...
2020. nov. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

1/2 Fogalmam sincs... nem tudom.

2/2 igazad van!

De nem szeretném összetöretni a szívem! Sok időbe telt amíg helyrejöttem! Nem szeretnék csalódni! Ezért is kérdezem meg itt a lehető leggyorsabban, hogy vajon nyugodtan higgyem el, hogy rám várt és örülnöm kéne ennek? Hiszen pont ma, amikor leültem mellé, ő pont aznap vált buszt, stb-stb?? Pont nincs ott az, akit keresett? A logikus az, hogy rám várt.

2020. nov. 10. 15:49
 4/29 anonim ***** válasza:
94%
Fogd meg azt ülj mellé és beszélgess vele. Legyél bátor!!
2020. nov. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
38%
Csalódni fogsz, de ez csak erősít.
2020. nov. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem léptél felé, ha tudja hogy bejön neked?

Jelölj be facebookon, ha visszaigazolja, az már jó jel...

2020. nov. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Most ne térjünk el a tárgytól!

4/6 Ez az egyetlen megoldás!

5/6 Miért is csalódnék?!

6/6 Mert időre volt szükségem! Hagyom a Facebook-messenger dolgot, ott már eleget beszéltem vele.

2020. nov. 10. 16:07
 8/29 A kérdező kommentje:
Most csak kíváncsi voltam a reakciójára!
2020. nov. 10. 16:08
 9/29 anonim ***** válasza:
81%
Na azt akartam írni, hogy csalódni mindig fogsz, de ezért nem szabad egy helyben toporogni.
2020. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jaa🙂
2020. nov. 10. 16:23
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!