Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Buszon szoktam látni egy fiút aki nagyon jól néz ki és szimpatikus. Megtaláltam az instáját és van barátnője, ahogy látom elég jól megvannak. Szoktunk néha szemezni és egy kis mosolyt előcsal az arcára de több nem fordult elő. Nem merem bejelolni vagy bekövetni instán nehogy nyomulósnak találjon+ott a barátnője...most jöttek össze a nyáron a bioban levő dátumbol levehetően. Most jön a karantén és nem is fogom látni... Szerintetek?

2020. nov. 10. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne állj közéjük. Van számodra más!

Ffi.

2020. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van barátnője. Hagyd. Figyeljed az instáját, majd ha szakítanak tied a pálya. Addig no chance. Ne is akard elbolondítani a csajától.
2020. nov. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd már...
2020. nov. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem is gondoltam hogy elvenném tőle a barátnőjét vagy szétszedném őket, be sem merem jelölni. Csak érdekelt hogy esetleg lehetne e nála valahogy esélyem
2020. nov. 10. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Látott Téged, tudja, hogy vagy, köszönéskor kis mosolyt is megeresztett (udvarias!), de nem közelít hozzád. Miért is? Jó neki a barátnőjével.
2020. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered bejelölni/bekövetni? SEMMI NINCS BENNE A MAI VILÁGBA!

Teljesen mindegy melyik nem kezdeményez jelölést tedd meg nyugodtan.

2020. nov. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!