Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy másik fél/ az igazi? Miből derülhet ez ki?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok sokan hisznek-e benne. Esetleg sztorikat is mesélhetnétek! Pl. arra gondoltam, hogy milyen jó lenne, ha ott lenne a boltban, és hirtelen rám köszönt valaki...Ő volt az stb. Amikor ilyen nagyon durván erős jeleket kaptatok az égiektől, hogy Ő hozzád tartozik. :))

#szerelem #jel #sors #igazi #medianaranja
2020. nov. 10. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek ebben, szerintem az én párom a másik felem. Abból is gondolom, hogy értjük egymás humorát, vevőek vagyunk rá, nagyon durván hasonlít az ízlésünk, közös/ majdnemhogy egyforma terveink vannak, ezek anélkül, hogy tudta volna mielőtt még megismert volna jobban/személyesen. Szerintem nincsenek véletlenek. Ő maximálisan az a személy, akit nekem szánt a sors, és remélem, hogyha ezt visszaolvasom 40 év múlva, akkor ugyanígy fogom látni.
2020. nov. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én Szerelmemmel megvan a közös hullámhossz, de nem csak ezért lesz valaki a nagy Igazi szerintem. Küzdeni kell egymásért, támogatni kell egymást a bajban és hűségesnek kell lenni. Kell az akarat, hogy örömet szerezz a másiknak minden percben. Én még fiatal vagyok, igaz. 14 évesen jöttem össze a Szerelmemmel, most 16 éves vagyok.

Eddigi tapasztalataim szerint erről szól az igazi szerelem.

2020. dec. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!