Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal lassan 1éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal lassan 1éve vagyunk együtt, viszont mostanában észrevettem, hogy 2-3lánnyal is irogat, flörtölget. Ő katona, én rendőr, nem vagyok hisztis, próbálok mindig a kedvében járni,mi lehet a baj? Szerintetek mit kéne tennem? Miért van ez? 20L

Figyelt kérdés

2020. nov. 11. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Lehet rád unt. Kérdezz rá.
2020. nov. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
89%
Nem sértésből, de tényleg nem értem hogy hogy jön ide az hogy a barátod katona te meg rendőr vagy.
2020. nov. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Keress mást
2020. nov. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Kommunikáció! Ha az nem működik, a kapcsolat sem fog.
2020. nov. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Akkor a szerepjáték nálatok off ?
2020. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 October15 ***** válasza:
30%
Szerezz 1 migránst harmadiknak.
2020. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanúgy szabad barátkozni és kacérkodni az ellenkező nemmel attól hogy valakinek kapcsolata van. Lehet csak önbizalmat akar gyűjteni azzal hogy úgy érzékeli bejön a lányoknak, viszont abból az lesz hogy azt fogja hinni magáról hogy mindenkit megkaphat aztán dob téged pofára esik pár csajnál aztán vissza akarja könyörögni magát amit NEM SZABAD ENGEDJ. Szivesen.
2020. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Flörtölget = szakítás. Ennyi.
2020. nov. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

nagyon nem értek egyet a 7-essel. Azért nehogy már egy elviekben normális kapcsolatban más nőkhöz kelljen fordulni azért, hogy legyen önbizalma. Én például elvárom a másiktól, hogy reális önértékelése legyen, mert ha ez nincs, akkor kapcsolatba is fölösleges kezdeni, mert ebből fakadóan rám támaszkodna és tőlem várná el azt a megerősítést, ami bárkitől függetlenül meg kéne, hogy legyen.

Szerintem parasztság az, amit a te párod leművel, kedves kérdező. Beszélj vele erről, de ne hisztizve. Tálald normálisan a szitut, és ha normális, valamint szeret, akkor meg fogja ezt érteni és kompromisszumra tudtok majd jutni.

Minden jót!

2021. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!