Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy néz ki az olyan fiú, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az olyan fiú, aki szinte mindenkinek kell?

Figyelt kérdés
Milyen az arca, testalkata, ruházata, haja, stílusa? Mi az, ami a legnagyobb többségnek tetszik?

2020. nov. 12. 17:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Semmi, nézhetsz ki toppmodellnek, lesz aki elutasít, mert neki mondjuk daddy issue-van vagy bármi egyéb ilyenje. :D Nem számít már a külső, max az egy éjszakásokra jó.
2020. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megnézel youtubeon boyfriend tag videókat, akármilyen nemzetiségűt. Lesz rengeteg olyan, ahol nerd, nagyon skinny kisfiús arcú srácnak van "fullos" nője. Bármi megesik.
2020. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Van két szeme, egy orra, egy szája és van két füle is. Ha szerencsés, még haja is van a fején. A többi nem érdekes.
2020. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan pasi nincs, aki minden csajnak egyaránt kéne.
2020. nov. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%

Nincs ilyen.

Izmos, szálkás? Valakinek a vékony, vagy duci srácok jönnek be.

Barna a haja? Valakinek a szőkék tetszenek.

Sportos a stílusa? Valakinek az elegánsak imponálnak.

2020. nov. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
A lényeg, hogy gazdag legyen...
2020. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
92%
Általában a magas srácokat szeretik de nincs ez kőbe vésve. Meg a mosolygósokat.
2020. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Én csak azt tudom mondani, ami nekem jön be.

Szálkás izomzat, barna haj ( NEM katonásra vágva, attól hideglelésem van ), humorosság...

Most konkrétan jellemeztem egy fiút, aki nagyon tetszik. De nem úgy működök, mint egy fémkereső szenzor! Voltam már félszőke hajú fiúba is szerelmes!

Szóval ha egykét tulajdonságod nem stimmel,akkor is lehetsz nagyon helyes.:)


De tudom, én is csináltam magamról fiúknak kérdést, hogy mit gondolnak rólam! A többség véleménye érdekel minket! Szerintem inkább tegyél ki szavazást, úgy jobban látod összességében a dolgokat.;) Hajrá!

2020. nov. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen srác nem létezhet, hisz vannak leszbikus és aroace (aszexuális és aromantikus egyszerre) lányok is, akiknek senki nem jön be (vagyis az aroace-ben nem vagyok biztos, esztétikai vonzalmat talán éreznek, de szerelmet, szexuális vágyat nem, szóval neked gondolom offosak)

Ha az ilyen lányokat nem vesszük figyelembe, akkor sincs egységes: valaki a rasszot nézi, van, aki a pénzre/korra hajt, megint mások az összképet és személyiséget nézik, illetve sokaknak van egy "ideálja", ami eltérhet az aktuális kor ideáljától.

Nekem pl nagyon tetszik, ha valaki vékony és törékeny, vagy legalábbis nem túlsúlyos/nincs nagyon kigyúrva. Meg bírom, ha valaki okos, kedves, nem flegma, és a túlzott extrovertáltság/túlzott zárkózottság taszít. Másoknak meg lehet bejön.

Úgyhogy ilyen nincs, és ne is gondolj rá! Légy önmagad és valaki így fog szeretni. 😇 Ha bajod van magaddal, persze változhatsz, de csak azért tedd, hogy TE jobban érezd magad, ne fordulj ki önmagadból csak azért, hogy bejöjj sok lánynak!

2020. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt tudom milyen az aki senkinek sem kell 😁
2020. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!