Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik ez a fiú mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik ez a fiú mit tegyek?

Figyelt kérdés

Közép iskolába Járok és nem nagyon tetszik az osztálytársam Máténak hívják és 17 éves és De nem tudom hogy ő is viszonozza ugyan ezt az érzelmet mint én

És nem merem neki elmondani félek hogy én nem Jövök be neki vagy ilyesmi mert kicsit csúnya vagyok de amúgy gyanús mert néha megsimogatta a fejem ha úgy van meg hozzám is szokott szólni meg néha figyel is nem tudom csak lehet hogy csak rám néz vagy ilyesmi

De szeretném ha segítenétek tippeket mondani hogy hogyan tudnám elmondani neki hogy bejön vagy hogyan tudnám ki fejezni magam.

Én szerelmes levelet gondoltam hogy írok neki de észre venne hogy az én írásom az szóval az nem jó ötlet sőt arra is gondoltam hogy Facebookon írók rá de ott sem merek 😫😫😫kérlek segítsetek!!!!!

A normális válaszokat előre is koszonom!!!!



2020. nov. 13. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Linkeld be neki a kérdést xd
2020. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova, és hogyha egész jól elbeszélgettek akkor jöhet a 2.randi :)

Szerintem ennyire egyszerű, kommunikálj vele írásban és élőben is.

2020. nov. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát a baj az hogy nem mehetek el sehova mert a szüleim nem engedik meg 2 meg kollégista vagyok és ő is az szóval nem hinném hogy el engedne a nevelő

3 meg túl messze lakunk egymáshoz ő cibakházán lakik én pedig egy kis faluba nem mondom meg hogy hol mert ugye biztonsági okokból



Az első válaszolónak üzenem hogy nem kéne gunyulodnod

Meg szarságokat beszélnek ha nem tetszik amit kérdezek akkor ne válaszolj ennyi maradj csöndben és tartsd magadban a kommented nem vagyok kíváncsi a negatív válaszokra köszönöm ! Másnak is szól aki kötekedni akar az inkább ne is válaszoljon semmit köszönöm ! A normális válaszokat továbbra is várom :) a második válaszolónak is köszönöm de sajnos ez nem válhat be :(

2020. nov. 14. 09:22
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kollégiumban laksz, de a szüleid nem engednek el? Csak nem ők is abban a koleszban laknak?!

Ugyanabba az osztályba jártok, utána elillan, vagy mi? Nincsen öt perce rád soha?

Ha így állsz hozzá, akkor inkább hagyjuk is.... Mondaná a srác is!

2020. nov. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát én nem úgy értettem hogy hát a szüleim is ugyan ott vannak xd hanem hogy itthon lennék és itthonról nem engednek el sose a szüleim senkivel találkozni

Mondjuk jó lenne a fiúval találkozni aki tetszik mondjuk nem nyilvános helyen :D talán úgy jobban meg lehet beszélni a dolgokat kulturáltan mint nyilvános helyen mint a suli ahol mindenki lát minket hall minket miket beszélünk és aztán el terjed a pletyka meg minden fos aztán meg ki tör a pokol azt ugye nem akarom meg a Mátét se akarom bajba sodorni mert szeretem csak nem merem neki sehogy se elmondani félek hogy én nem Jövök be neki vagy hogy van barátnője akkor megfog szakadni a szívem

2020. nov. 15. 09:20
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát figyeljetek

A osztqlytarsamnak elmondtam hogy tetszik az a fiu és elmondta neki

És a Máté még rám írt messengeren mármint nem írt csak küldött egy képet egy lányról

Biztos a barátnője

De nincs minden veszve

Mert életbe bármi történhet

2020. dec. 19. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Mit keres a kulcsszavak között a romantika? XD
2020. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Xd mert ismerkedes párkapcsolat plusz romantika

Vak vagy nem látsz?

Xd már bocsi

2020. dec. 19. 22:26
 9/9 anonim ***** válasza:
Értem, de a romantika egy irodalmi stílusirányzat. Nem értem, hogy kapcsolódik a kérdéshez.
2020. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!