Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnátok a helyemben? ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok a helyemben? Kezdeményeznétek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályban aki rég óta tetszik. Sokat beszélünk, de mindig csak online és az iskolában szinte csak köszönünk a másiknak. Egyszer már írta, hogy bejövök neki de én nem válaszoltam semmit hanem mintha mi sem történt volna továbbsiklottam a beszélgetésben. Most jobb lett a kapcsolatunk de "élőben" mégse beszélünk, ami nekem nem tetszik. Nem tudom mit tegyek, szívesen odamennék hozzá hogy beszéljünk, de nem a lánynak kell kezdeményeznie.

Én igazából nem szeretnék vele járni, mert szerintem még túl fiatalok vagyunk ahhoz, de mégis jó volna vele szóban is beszélni.



2020. nov. 15. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Feleslegesen ne húzd az agyát.
2020. nov. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ha találkoztok a folyosón, nyugodtan szólítsd meg. A leírásod alapján bátortalan a fiú, nem érett az udvarlásra, de Te bátoríthatod. Beszélgessetek a szünetekben, kérd meg, hogy kísérjen el a buszig (villamosig...) vagy egy üzletbe és adjon tanácsot, hogy tetszik-e neki, amit akarsz venni. Aztán majd alakul, de nem kell máris belecsapni a lecsóba, csak beszélgessetek, érezzétek jól magatokat agyütt.
2020. nov. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Igen, Te kezdeményezz!!!

18/F

2020. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3-mas: köszi a választ de tudnál segíteni abban, hogy hogyan tegyem ezt?
2020. nov. 16. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy fiú az osztályban aki rég óta tetszik. "

Ez a vágyad.

Ez a vágyaddal ellentétes mozzanataid:

" de én nem válaszoltam semmit hanem mintha mi sem történt volna továbbsiklottam a beszélgetésben"

" szívesen odamennék hozzá hogy beszéljünk, de nem a lánynak kell kezdeményeznie."

"Én igazából nem szeretnék vele járni, mert szerintem még túl fiatalok vagyunk ahhoz, "


Van egy vágyad egy srác iránt, aki tetszik is, és bejössz neki.

Te szinte az összes lehetőséges módon elrontottad a kettőtök lehetőségét a kapcsolatra. XD Miért? Miért csinálod ezt?


"de nem a lánynak kell kezdeményeznie."

Miért nem? És, ő már kezdeményezett, és nem reagáltál rá. ???


"mert szerintem még túl fiatalok vagyunk ahhoz,"

??? Ha úgy érzitek, hogy akarjátok egymást, mit számít az, hogy fiatalok vagytok?


"de én nem válaszoltam semmit hanem mintha mi sem történt volna továbbsiklottam a beszélgetésben"

És azóta szóvá tetted neki, kijavítottad magad? Leírtad neki, hogy nem reagáltál, pedig kellett volna? Tudod, adnod kell MAGADRÓL visszajelzést. A másiknak vannak érzései, melyeket kifejezett feléd, te pedig totál figyelmen kívül hagytad.


"köszi a választ de tudnál segíteni abban, hogy hogyan tegyem ezt?"

Szóval akkor most már kezdeményeznél? Mi változott benned ennyi idő alatt?


Azt mondtam volna, hogy először változz a szemléletmódodban, s ha sikerült, utána kezdeményezz. De most látom, hogy akkor most már kezdeményeznél?


Leírod neki, hogy szeretnél vele többet beszélgetni és kedveled őt, tetszik neked. Legyen ez a legegyszerűbb és legegyenesebb módja. Ha reagál rád valamit, ami veled kapcsolatos, akkor REAGÁLJ RÁ. Írj neki vissza magadról, mit érzel, mit gondolsz. Mert abból tudja meg ő is, hogy jó úton jár e, és nem fogja úgy érezni, hogy veled nem érdemes beszélgetni, mert nem érdekled őt.

2020. nov. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem üzenetbe/vagy online ahogy szoktatok és mond meg h szívesen beszélgetnék vele élőben is. És nem gáz ha a lány kezdeményez(szerintem)
2020. dec. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írnék neki, hogy: "Amúgy ha bejövök neked, akkor dumáljunk már személyesen is 😂"
2020. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!