Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek 13 (lassan 14) és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 13 (lassan 14) és 16 év között túl nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

Szerintetek ez még elfogadható? (amúgy két lányról lenne szó)

Lehetne így kapcsolat?

Kérlek válaszaitokat indokoljátok is mert tényleg nagyon érdekel a dolog



2020. nov. 17. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadhato.

Ha vannak kozos temaitok, hasonlo az erdeklodesi korotok es erzelmileg ugyanazon a szinten vagytok, nem lehet ebbol semmi baj.

2020. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen oké, legjobb barátnőm is így van lánnyal, csak ő már betöltötte a 14et
2020. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem okés, főleg ha passzoltok is.
2020. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ugyan így vagyok a barátommal. Most lett 16 nemrég. Nagyon szeretjük egymást. Vannak közös témák, kisebb veszekedések is. Meg tudjuk beszélni. Volt már szó komolyabb dologról, hogy hogy gondoljuk a dolgokat (gondolok itt szex). Mondta, tud várni, hogyne várna. Azt mondja, nem az a legfontosabb. Majd ha elérem azt a kort én is, úgyis megtörténik majd egyszer. Nem kívánja most abszolút, és nem is erőltetné majd már akkor sem mikor abban a korban leszünk.

Remélem tartani fog ez sokáig, szeretnék mellette felnőni :D

2021. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!