Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ebből még lehet friendzone?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet friendzone? Tetszem neki?

Figyelt kérdés

Először a lány írt rám, hogy tudnék-e neki matekból segíteni (nem egy osztálytársam, csak egy fakultációra járunk).


Ezután hosszasan beszélgettünk, tényleg nem egy szavas mondatokat írt és folyt a beszélgetés (nem 10 percenként írt vissza, hanem azonnal).


Rámírt pár nappal később, hogy hogy sikerült a versenyem (amin amúgy ő is volt)

Megint beszélgettünk.


Megkérdeztem van-e kedve hívásban beszélni, igent mondott és 5 órán keresztül beszéltem vele másnap hajnalba nyúlóan (fantasztikus volt, rengeteget nevettünk).


Az aggaszt, hogy ő az iskola legszebb lányai közé tartozik, bárkit is kérdezel a sulimban - én viszont egy teljesen átlag külsejű srác vagyok, talán még kicsivel csúnyább.

Olyan ez számomra, mint egy mesében.


Gondolkoztam azon, hogy elhívom, de mikor lenne érdemes elhívnom? Ugye itt a covid, hideg van és nem tudunk beülni sehova, szóval inkább várjak vele? Beszélgessek vele tovább neten?



2020. nov. 17. 09:33
 1/3 Sara&Jaeden ***** válasza:
91%

Szerintem még lehet is belőle valami, ha ennyi időt szán rád és gyorsan válaszolgat, meg ilyenek. Szerintem nyugodtan elhivhatod valahova, csak először ne kettesbe, hanem valami közösségi térre, parkba vagy ilyenek. Annyi, hogy ne erőltess rá semmit, mármint úgy értem magad, nem ilyen intim dolgokra gondoltam.

Én szurkolok!

2020. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el minél előbb, sétáljatok. Legyenek közös élmények, amikről később is tudtok beszélgetni.
2020. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sziaa! Lett vlmi???
2021. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!