Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segít megérteni egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít megérteni egy lányt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy osztálytársam, most vagyunk végzősök. Tavaly kezdődött mikor az egyik órán észrevettem, hogy hátra fordult, majd több másodpercig néztük egymást. Utána sokszor volt, hogy szemeztünk, de több nem nagyon lett, pedig léphettem volna. Például szalagavatóra felkérhettem volna táncolni, csak nem volt hozzá bátorságom.


Aztán jött a távoktatás, és elhatároztam, hogy kezdeményezni fogok. Addig nem nagyon beszéltünk, de a karantén alatt többször ráírtam, legtöbbször valami suliba témában. De úgy éreztem, mintha nem akarna velem társalogni. Sokszor több órába is telt mire visszaírt, és nem is kérdezett vissza. Ezért úgy gondoltam, hogy hagyom az egészet. Nyáron párszor találkoztunk a suli miatt, de akármikor egymásra néztünk, rögtön elkapta a fejét.


Idén meg azt vettem észre, szinte mindig rám néz, ha alkalma van rá, de még mindig kerüli a szemkontaktust. Például ha jelentkezek, vagy mondok valamit. Volt olyan, hogy a tanár olvasta a névsort, és mikor engem mondott hátrafordult és rám nézett, de aztán egyből visszafordult. Vagy amikor feleltem folyamatosan hátrafordult nézett engem pár másodpercig majd visszafordult. Vagy bejött a tanár és beszélt velem, és mikor elnéztem a tanár mellett láttam, hogy néz.

Szóval még mindig próbálkozók, ha valakit meg kell kérdeznem a suliról, akkor őt kérdezem. De mindig annyiból áll a beszélgetés, hogy kérdezek, ő válaszol, én megköszönöm és ennyi. Múltkor egy verseny miatt nem voltam suliban, és a verseny után egyből megkérdeztem, hogy mit csináltak a suliban, hátha megkérdezi hogy sikerült a verseny, de nem tette.


Pedig kettőnk közül ő az extrovertáltabb, rengeteg barátja van, mindenkivel el tud beszélgetni, míg én a barátaim kívül senkivel. Ezért nem is értem, miért nem lép, vagy ha nem akar, akkor miért néz folyton.



2020. nov. 17. 18:17
 1/9 jarayjdt válasza:
81%
Hát velem is volt egyszer ilyen. Én azért viselkedtem így vkivel, mert tetszett, de nem akartam párkapcsolatot, de lehetnek más okai is. Nem tudom.
2020. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Segítek Téged megérteni, de ezzel nem sokra mész. Inkább tanácsot adok:

- talán túlreagálod, hogy vonzódik hozzád,

- talán vonzódik, de még nem döntött,

- voltak (vannak, aligha) barátnői és hogyan viselkedett velük szemben?

Ezekre adj választ (akár csupán magadnak) és várj a fejleményekre. Ha bátortalannak találod (nem gondolom), akkor kezdeményezhetsz.

2020. nov. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ha másból nem is a ráírásból már levehette, hogy mi a helyzet. Innen nehéz megmondani, hogy tetszel-e neki de azt gondolom, hogy ha esetleg igen, akkor is az eddigi viselkedése nem sejtet sok jót, valami nincs rendben vele.

A szemezés még nem egyértelmű jel, mert lehet hogy épp valami más miatt néz rád.

A leírás alapján felszínes személyiség lehet nem túl egyedi személyiséggel szóval ha te nem vagy ilyen akkor szerintem keress mást.

2020. nov. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"talán túlreagálod, hogy vonzódik hozzád"

Lehet, de akkor sem értem, mert nem az volt, hogy egyszer-kétszer rám nézett, hanem szinte mindennap 2-3-szor.

"talán vonzódik, de még nem döntött"

Valószínű, de azért 1 év alatt el lehet dönteni.

"voltak (vannak, aligha) barátnői és hogyan viselkedett velük szemben?"

Itt szerintem kicsit félreértették, én vagyok a fiú. Amúgy fogalmam sincs volt-e (van-e) barátja.


"A szemezés még nem egyértelmű jel, mert lehet hogy épp valami más miatt néz rád."

Tudom, elsőnek én sem gondoltam túl, de nem csak egyszer történt.

2020. nov. 17. 19:39
 5/9 anonim ***** válasza:

Légy határozottabb, férfiasabb (a kérdésedből következtettem, hogy lány vagy), rámenősebb. Az, hogy kurtán válaszol, ne tántorítson el. A versenyen történtek talán nem jutottak az eszébe, kérdezni pedig nem akart, mert tartózkodóbb lehet. Nem ismerem őt annyira, mint Te. Szóval - lépj.

Ffi.

2020. nov. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha bejön a csaj, akkor éreztesd vele hogy szeretnél valamiit
2020. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak félénkebb típus
2020. nov. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Akis_hamis ***** válasza:
Amúgy maga a kérdés eleve egy paradoxon :D
2020. nov. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egy nő kedvel téged, tetszel neki, akkor jelezni fog s egyértelmű lesz számodra. Te adtál lehetőséget, kerested, s a legkisebb erőfeszítést sem tette meg feléd: nem viszonozza az érdeklődést. Ez bőven elég bizonyíték erre.


Ha te neked tetszik valaki, mit csinálsz? Még ha félénk és béna, buta is vagy, akkor is tudsz érdeklődést mutatni felé. Nem fogod megváratni, mert nem akarod, hogy azt higgye, hogy nem kedveled. Érted? A nők ugyanígy működnek.

2020. nov. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!