Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletes randi, de most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes randi, de most ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

A lány akinél próbálkozom még egyszer sem indított beszélgetést, de azonnal válaszol és órákon keresztül irogatok vele és beszélek hívásban.

Viszont a tegnapi randi után megkérdeztem messengeren, hogy holnap akar-e újra találkozni és az volt a válasza, hogy holnap nem. Ez azért aggaszt, mert nem mondott másik időpontot, hogy pl. ma nem, de csütörtökön ráérek és 5 óra múlva válaszolt és eddig a max az 10 perc volt (pedig online volt, csak nem olvasta el).


Pedig nagyon jó volt a randi, végig nevettünk, jól éreztük magunkat és tényleg egy hullámhosszon voltunk szerinte is. Feláldozta miattam az egész napját és a végén mosolyogva egy öleléssel köszönt el.

Nem tetszem neki már?



2020. nov. 17. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

el tudom képzelni hogy csak szórakozik


ne keresd egy hétig aztán akkor kiderül

2020. nov. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elszomoritani s tényleg nem rosszbol mondom de ha nem ír soha rád az alapból egy egyértelmű jel hogy nem igazán tervez veled semmi olyat amit te szeretnél. A másik meg ha akarna máskor találkozni nem ennyit mondott volna a találkozásra hogy holnap nem, hanem ahogy te is elvartad volna javasolt volna más időpontot. Sajnos ez a lány nem akar semmit tőled és szerintem jobb lenne ha nem pazarolnad az időd te sem egy ilyenre. Ennél találsz jobbat is. Ha akarna téged írna néha ő is és javasolja más időpontot találkozni. Volt nálam is olyan hogy elmentem valakivel találkozni csak mert nem tudtam már kifogást kapni de ettől még tudtam h semmit nem akarok. KB annyi volt hogy tudjam le a dolgot mert nem akartam szar lenni.
2020. nov. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Írtam neki, hogy ha van kedve beszélgetni valamikor, akkor nyugodtan írjon és erre küldött egy like jelet :(

Nem valami jó jel, de akkor most várok, hogy most ő írjon

2020. nov. 17. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

A like jel azt jelenti hogy nem érdekled. Még annyira sem telik tőle hogy pár karaktert írjon neked. Hagyd a fenébe.

L

2021. febr. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!