Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a kérdés a -félénk lányokna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés a -félénk lányoknak szol! Ti miért csinálnátok ilyet?

Figyelt kérdés

Van egy lany aki bejön én is bejövök neki kézzel fogható jelei vannak bámult engem a buszon ,többször kérdezgeti ott leszek e a buszon pedig tudja jól h ott leszek meg írta h tok jó h együt megyünk a busszal és én erre azt írtam h -ul e meletem ő azt írta h ő a barátnője melet -ul de ülhetünk úgy h haverom te és én ha az úgy jó írom ok, majd pár napra rá ezzel a "haveral" ült a buszon tudom h nem rám tartozik csak fura egy kicsit...h ezt miért csinálta? nem kérdezem meg tole inkább mert egy kicsit harakszik de mind1 szóval ő nem olyan lány aki több pasival flörtöl

Mondjuk én is -beszélgetem néhány barát nőjével de az kb semminek megfelelő dolog volt



2020. nov. 17. 23:06
A kérdező szavazást indított:
Bejövök neki
Csak húzza az agyad hagyd a f@szba xd
23 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek, helyesírásra figyelj. Sokat javít az illetőn ez is.


Lehet ők is beszélgettek.

2020. nov. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem jelent semmit, lehet, hogy a barátodon keresztül szeretne közelebb kerülni hozzád. Mivel te is beszélgetsz a barátnőivel, más lányokkal, lehet, hogy csak féltékennyé akar tenni.
2020. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Akis_hamis ***** válasza:
100%

Én szívesen adok tanácsot...a helyesírásoddal kapcsolatban. Borzalmas.

Egyébként meg van szád... kérdezd meg tőle, hogy randi?

2020. nov. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Harakszik nem írom le h miért...
2020. nov. 20. 11:29
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez lehetséges 2-es de úgy -beszélgetem velük mint egy barát.. az egyiknek mondtam h szép merr pont szerelmi bánata volt és gondoltam h kedves leszek
2020. nov. 20. 11:31
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom értelmezni. Valaki tolmácsolna?

Köszönöm előre is.

2020. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
6os: Nem ült mellé a szíve választottja az iskolabuszon, ezért szomorú.
2020. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most ez kis dolognak néz ki de nekem igen is nagy dolog !!
2020. nov. 21. 00:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nagy dolog, akkor vele beszélj. Hidd el, nem itt fogják elmondani neked, hogy Ő miért nem ül melléd. Maximum találgatások lehetnek, ami vagy bejön vagy nem.
2020. nov. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez igaz utolsó és hidd el nem akaróm hogy itt mondja el kedvesek vagytoook 🙂🙂
2020. nov. 21. 02:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!