Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudok a leghatásosabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok a leghatásosabb lenni az exem érzéseire?

Figyelt kérdés

Én viszont vissza szeretném őt kapni és úgy érzem, hogy érez még valamit

Hogyan tudnék a legjobban hatni rá? Jövő héten akarok elmenni vele sétálni, akkor lesz egy hónapja is, hogy szakított



2020. nov. 18. 08:19
 1/4 anonim ***** válasza:
16%
2020. nov. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Először is ehez tudni kell miért szakitottatok. Ha már nem érzi jól magát ebben a kapcsolatban ne erőltesd rá, az a leggeronctelenebb dolog..
2020. dec. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jó beszéd mindig győz. Gondolj bele, ha ügyesen rakod össze a mondatokat. Pl


Figyelj. Tudom pontosan miért szakitottunk, ha változtatnak azon a dolgon(te tudod mi az) újra kezdhetnénk. Ha csak az nem tetszett neked. De ha valamit még elmondanál itt az alkalom.


Akár ezt. De fontos hogy tényleg tudd mi miért van!

Különben ugyanúgy vége lenne.

2020. dec. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom miért van, azóta számtalanszor próbálkoztam, mondta, hogy nem tudna már mire alapozni és, hogy ő teljesen lezárt, azt is kijelentette, hogy nem fogom visszakapni, úgyhogy már mindegy, azért köszi
2020. dec. 31. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!