Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem végre el?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem végre el?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve megismertem egy lányt, aki nagyon kedves volt hozzám és elkezdtem iránta érzelmeket táplálni.

Aztán félrecsúsztak a dolgok, nem tudom, hogy alapból nem érzett irántam semmit vagy csak útközben elbasztam, de már jó ideje nem beszélünk.

Ez idő alatt nagyon sokat változtam, szinte más ember lettem mégis ez az egy dolog megmaradt bennem. Kb egyetlen nap nem telt el azóta hogy ne gondoltam volna rá.

A legrosszabb az egészben, hogy tudom hogy tovább kéne lépnem, tudom hogy tőle nem kaphatok semmit, mégis folyton azon gondolkozom, hogy egyszer helyrejönnek a dolgok és összejövünk. Közben az utóbbi fél évben kétszer szólt hozzám.

Vannak hobbijaim, amik között van olyan amit nagyon szeretek és fejlődök benne, vannak barátaim, habár kevés és nem áll egyik se nagyon közel hozzám és azóta még lánnyal is volt dolgom.

Szóval nem mondhatom hogy nem történt volna azóta annyi dolog, hogy ne folyomatosan rá gondoljak.

Mégis mindig visszajön az emléke és habár nem történt köztünk semmi még ennyi idő után is rá vágyom.

Tudom hogy ez kiba szott nagy szégyen és már rég tovább kellett volna lépnem mégsem sikerül


2020. nov. 18. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt ne szégyelld. Majdnem mindenkinek volt hasonló esete. Ha rágondolsz, azonnal kössed le valamilyen tevékenységgel az eszedet (figyelmedet), hogy arra összpontosíts és ne a nőre. Likvidálj mindent magad körül, ami rá emlékeztet.
2020. nov. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!