Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány akibe nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akibe nagyon szerelmes vagyok és ő nem belem elakarom felejteni de nem megy 😭😭 mit tegyek ??

Figyelt kérdés

Ez a lány elhitette velem h szerelmes belem...es én hulye el is hittem neki....ertitek végre őrültem neki h szerelmes belem egy szép lány de mégse 🥺🥺

Miért csinálhata ezt velem??

Pedig én nem tettem semmi rosszat...azert nem kérdezem meg tőle mért posztós ki nevetne és mindenkinek elmondana h milyen lúzer vagyok !!

Piszkálodo és NYELVTAN NÁCIK kiémélyenek!



2020. nov. 23. 00:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

Van egy olyan érzésem hogy kamu a kérdés, de ez most hajnali egykor nem érdekel.

Szóval próbálj meg túllépni rajta, szerezz új hobbikat, próbálj azokra koncentrálni. Beszélgess többet a barátaiddal, ők s jó figyelemelterelők tudnak lenni.

Mit értesz az alatt hogy elhitette veled? Az is lehet hogy te értetted félre a jeleket.

2020. nov. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%
a NYELVTAN NÁCIK engemet is idegesitenek. nagyon sajnnáljak tegedet, egyem a kis szivedet.
2020. nov. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%

En anjor ilen heeltbe kertem nindg azt cskln fgoke krrll aztan megmutani hdy tege senfi se rissh visdsa.ezna lam mindig bevállik.

Helye sírásér meg bots

2020. nov. 23. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Most miért nem vesztek komolyan????? nem kamu kérdés!! 1-esnek nincsenek baratsmi...en próbálkoztam h legyenek de senki se akart az lenni kézzelfogható jeleket küldőt nekem amiről meg a vak is látja h bejövök neki
2020. nov. 23. 02:05
 5/40 A kérdező kommentje:
Mármint ezt gondoltam de még se ):
2020. nov. 23. 02:06
 6/40 A kérdező kommentje:
És igazabbol ő kezdrmeményezet én igazabbol nem is voltam bele szerelmes csak elcsábítót és az lett a vége h én sérültem meg lelkileg 😔😦😣
2020. nov. 23. 02:09
 7/40 A kérdező kommentje:

nem tudom elfelejteni mer vlm meg ilyen jo dolog soha nem történt és nem is fog régebben olyan jó kedvű voltam meg élet erős de most mint valami szara hanyt papir úgy erzem magam

😦🔫

2020. nov. 23. 02:13
 8/40 A kérdező kommentje:

Bár ne lennének érzéseim 😭😭😭😭

Senkinek nem -beszéltem errol mer nem mertem

2020. nov. 23. 02:15
 9/40 anonim ***** válasza:
77%
Fogadd el, hogy emberből vagy és vannak érzéseid. Majd elmúlik, de ha ki akarod magadból ölni csak még jobban ragaszkodni fogsz hozzá.
2020. nov. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
69%
És a lány konkrétan a szemedbe mondta azt hogy neki más tetszik? Miért nem mondtad el a lánynak? Korod?
2020. nov. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!