Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú azt mondja nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú azt mondja nekem bír engem akkor az azt jelenti hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés
Kérlek kort és nemet is írjatok, illetve szívesen fogadok tanácsokat is amivel el tudom dönteni, hogy ezt most hogy érthette. (Termèszetesen normális tanácsokra gondolok nem olyan trollkodósakra ami szokott lenni jó pár kérdés alatt.)

2020. nov. 26. 10:55
A kérdező szavazást indított:
Arra akart cèlozni hogy bejövök neki ès lehetne ebből
Bejövök neki csak fèlt nyíltan kimondani
Csak barátilag mondta
Lehet ebből több is csak bizonytalan magában vagy hogy kölcsönös e
Egyèb (kérlek itt egy hozzászólással indokold)
36 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Úgy értette, hogy bír tartani néhány másodpercig, ha felemel.
2020. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem inkább azt jelenti, hogy haverként, barátként gondol rád, nem szerelemként.
2020. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem csak bír, mint barát. Vagyis kedvel.

Ha bejönnél neki akkor mást mondana \ utalgatna \ cselekedne.

2020. nov. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg nem így fogalmazna, ha bejönnél neki. Én azt "bírom", akivel haverok vagyunk
2020. nov. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez alapján nem lehet megmondani
2020. nov. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Lehet ez bármi is. Kérdezd meg tőle.
2020. nov. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
21%
nagy a popod..
2020. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt most csak kitaláltam:

Egy fiú haverom mondta nekem, hogy bír engem. Jól esett, jó haverom, de kiderült, hogy meleg és járni akar velem, és finoman fogalmazott arra, hogy tetszem neki, mert szégyellőske.


Egy nő, aki szimpatikus nekem, mondta, hogy bír engem. Én is bírom őt, jól esett, de ő ezt csak úgy értette, hogy bír, s nem tetszek neki, csak barátként tekint rám.


Volt, amikor én mondtam egy lánynak, hogy bírom őt. Igazából tetszett, csak azért mondtam, hogy bírom, mert még nem tart ott a kapcsolatunk hogy nyomulósabb legyek, de úgy érzem szeretnék vele lenni.


Ezek csak példák voltak.

Érted, mit írtam le? Egy mondat, amit egy ember mond, azt többféleképp lehet értelmezni. Ez így működik minden mondattal. Így működik a világ, máshogy értelmez mindenki mindent, és minden szituáció más. Most, amit kiírtál kérdést, azt mindenki a saját maga módján értelmezi, és úgy ad neked választ. Mit jelent ez? Azt, hogy igazából te semmi használható segítséget nem kaptál, nincs értelme a kérdésednek, és egy válasznak sem, az egész kérdést lehetne törölni.


Ha szeretnél megtudni valamit az embertársaid gondolatairól, akkor ne idegeneket kérdezz meg a személy 1 mondatáról, hanem kérdezd meg őt. Ha félsz megkérdezni, akkor: tanuld meg legyőzni a félelmed, másrészt, utalgass, játékosan próbáld kihúzni belőle, tetszel e neki.


Hogy nem gondoltál arra, hogy mindenki a saját módján értelmezi ezt a mondatot? Tényleg elhitted, hogy most erre reális választ fogsz kapni, és van értelme a véleményeknek?

2020. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az aktuális szövegkörnyezet nélkül nehéz erre korrekt választ adni. Mert pl, ha kérdésre válaszolva mondja ezt, nincs okod reménykedni, míg ha csak úgy kicsúszik a száján, az messzemenő következtetésekre jogosít fel.
2020. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!