Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik olyan hogy lélektárs?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy lélektárs?

Figyelt kérdés

Igazából nem tudom mit jelent pontosan ez a fogalom, de ha igazán létezik ilyesmi nagyon szeretném megtalálni a lélektársam. Azon szoktam gondolkodni amikor megismerkedek valakivel, hogy vajon ő - e a lélektársam.. De eddig mindig csalódnom kellett. Van hogy egy ember szemébe nézek hosszasan és valami leírhatatlan érzés fog el. Egyébként én nagyon durván érzelmes személy vagyok, és sokszor úgy gondolom hogy ez gáz, meg hogy az egész világon csak én vagyok ennyire érzelmes. Vagy olyan is előfordult már hogy azt hittem az embereknek egyáltalán nincsenek érzéseik, csak úgy tesznek és hogy egyedül vagyok akinek vannak. Tudom hogy ez nagyon bután hangzik, de körülöttem az emberek sosem mutatják ki az érzéseiket és én érzem gáznak magam ha arról kezdek el beszélni hogy mit érzek. :)) ezért inkább magamba folytom és bunkó vagyok az emberekkel. Én mindig csak arra vágytam és ez most is így van, egy kapcsolatban hogy tudjunk beszélni akarmiről, ne legyenek titkok, legyen meg a bizalom és a szeretet. Nekem több nem is kell. Sosem értettem azokat a fiúkat akik csak azért jönnek össze egy lánnyal hogy lefektesse. Persze, fontos egy kapcsolatban az is, de a lényeg az nem ezen kellene hogy legyen..

Most olyan hülyén érzem magam hogy ezt leírtam, mivel egy nagy lecsó lett belőle xd

Na mindegy.

S én nagyon tudok szeretni, egy örök életen át képes lennék szeretni valakit, aki viszont szeret.

Hú de gáz vagyok :))))



2020. nov. 26. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyogva olvastam:)

Nőként mondom neked, hogy maradj mindig ilyen!

2020. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy gáz!! :))

Sőt... Inkább cuki:) én bármit megadnék azért hogy valaki kötődjön hozzám :)

Az első barátom (októberben szakítottunk) ő messengeren hitette el velem hogy mennyire szeret meg hogy nagyon szép vagyok. Élőbe semmi.

Szóval egyáltalán nem vagy gáz. Egy lánynak (legalábbis nekem)az jön be ha egy srác vonzódik hozzá :) szóval csak előre és nehogy bántanak ezért mert értelmesebb típusú vagy! :))

És úgy mint #1 én is mosolyogva olvastam végig, és szerintem ez rohadt cukii;))

2020. nov. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. nov. 26. 20:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is őrületesen cuki amit írtál :D

Én is hiszek ebben a lélektárs dologban és már alig várom, hogy találjak valakit akivel érezhetem ezt, mert nagyon ragaszkodó vagyok :) Talán pont emiatt nem volt még barátom soha, mert mindenkiből hiányoltam azt az érzést, hogy kötődik hozzám valahogy.

Hajrá neked, biztosan meg fogod találni akire szükséged van

2020. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, ne add fel, valahol odakint van :)
2020. nov. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igazából elég tapasztalatlan vagyok a témát illetően, még sosem volt kapcsolatom, biztos nem tudok igazán szakszerű választ adni neked.. :D Érezhetően őszinte amit írtál. Szerintem először is örülj neki, hogy te tisztában vagy magaddal! Ez sok emberről nem mondható ám el. Plussz ahogy a többi válaszoló már kifejtette, aranyos vagy, bizonyára sok lánynak erre van szüksége. :)
2020. nov. 27. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, azt hittem nincsenek más ilyen fiúk. Én is úgy gondoltam magamról, hogy néha már furán is sokat törődök az érzésekkel, dehát nyilván nem lehet figyelmen kívül hagyni őket. Nem sok mindenkiben látom ezt amúgy, legyen az fiú vagy lány(persze a lányok azárt alapból érzelmesebbek, mint a fiúk, csak a rossz neveltetés és környezet miatt konkrétan úgy beszélnek egymással az emberek néha mint a kutyákkal, és legtöbbjüket a másikon való uralkodás és magát erősnek mutatás hajta).

Szóval röviden, elveszik szépen lassan a szeretet a világból, és pont az ilyen gondolkodás miatt mint ami neked és nekem van(és még remélem jó pár fiúnak és lánynak van) nem veszik el majd a szeretet az emberek életéből.

És amúgy én is megrögzötten keresem a lelki társam, és úgy vagyok vele, hogyha tudom hogy vele lehetek majd akkor érdemes előre haladnom. Csak így tovább! Remélem mindketten megleljük, amit keresünk! :D

18F

2020. nov. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen fiú kéne a mai társadalomba :D
2020. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

#7es vagyok

#8as, szerintem is, bár egyenlőre csak a körülöttem lévő embereket tudom kicsit igazgatni a jobb irányba :D

2020. nov. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
hú nekem is hiányzik ez az érzés... csak nem tudom, hogy kéne visszakanyarodni ebbe az irányba:/ gimiben én is teljesen ilyen voltam, aztán most egyetemen a nagy stréberség meg hedonizmus közepette valahogy kiveszett belőlem ez a mentalitás
2020. nov. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!