Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a fiú aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a fiú aki tetszik, utál?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, ha a fiú aki tetszik, utál, de nem tudom, hogy miért, szerintem nem csináltam semmi rosszat?

#fiú #utálat #Nem tudom, miért
2020. nov. 27. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Keress másikat!
2020. nov. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Sok mindent nem tudsz tenni. Olyat semmiképp, aminek a vége az lesz, hogy együtt vagytok
2020. nov. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
Miben nyilvánul ez meg? Több ismerősöm is van akit kedvelek, de ők azt hiszik utálom őket.
2020. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Többször hallottam hogy kibeszél
2020. nov. 27. 18:14
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Ellenszenves vagy neki.A stílusod, beszéded, viselkedésed.Emberek vagyunk, nem szimpatizálhatunk mindenkivel.Ha olyan viselkedésbeli dolgok miatt nem kedvel amiken tudsz változtatni akkor esetleg megpróbálhatsz változni ilyen téren.Lehet,hogy nem tetszik neki, hogy r.bancként viselkedsz, ezen például lehet változtatni. A személyiségedet viszont ne add fel senkiért, inkább keress olyan fiút aki olyannak fogad el amilyen vagy.
2020. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Ha hallottad, hogy kibeszél, miket mondott rólad? Ebből csak le lehet szűrni, mi miatt nem bír
2020. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak néhány szót hallottam meg a nevemet, de olyanokat mondott, hogy stréber, f*sz (bocs hogy leírtam ezt a szót).
2020. nov. 27. 19:02
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

Ha biztos vagy hogy utál, akkor keress másikat...

De lehet hogy nem utál azért teljesen :D

Nehéz megmondani..

2020. nov. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kösz a támogatást! <3
2020. nov. 27. 21:43
 10/13 anonim ***** válasza:
97%

Ha olyan típusú ember vagy aki képes kiállni magáért, akkor legközelebb ha hallod hogy kibeszél akkor egyszerűen állj oda elé és kérdezd meg mi a f*sz baja van, csak, hogy az ő szavával éljek..mert talán nincs benne annyi gerinc, hogy elmondja mi baja van csak a hátad mögött tud kibeszélni, undorítónak tartom. És még miért baj az, ha valaki "stréber"? Szerintem jó dolog, ha valaki okos és szokott tanulni, neki talán csak buta lányok jutottakxd

Vagy ha gondolod meg se várd a következő alkalmat, csak menj oda és kérdedz meg, hogy ez mi, mert te ezt hallottad, ha nem tisztázod talán ez fog folytatódni továbbra is.

Egyébként nem éri meg olyan fiú után menni, aki lenéz minket előbb változzon meg.

2020. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!