Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A haj fül mögé tűrésének van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haj fül mögé tűrésének van bármi jelentősége? Nőkre célzok!

Figyelt kérdés

2020. nov. 28. 08:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%

Keretezi, kiemeli az arcot.

Kényelmesebb, mintha az arcodba lógna.

2020. nov. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
61%
Bal oldalt a fülem mögé tűröm, jobb oldalt nem. Nekem így áll jól, azért.
2020. nov. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Úgy érted, hogy jelnek vagy flörtnek számít-e? Nem.
2020. nov. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Nincs
2020. nov. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem fogalmaztam ezek szerint kellőképpen!

3/4 Igen úgy értettem!

Biztos, hogy semmi jelentősége sincsen? Ha érdekel, hogy miért vagyok erre kíváncsi, akkor le tudom írni majd a későbbiekben a saját sztorimat. Köszi a válaszokat és várom a továbbiakat! :)

2020. nov. 28. 10:36
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem semmi jelentősége, egyszerűen csak zavarja, hogy a szemébe lóg.
2020. nov. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
90%
Esetleg arra utalhat, hogy feszeng, és valamit pótcselekednie kell.
2020. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nálam ennek abszolút semmi jelentősége. Az arcomba lóg, zavar, betűröm, rájövök, hogy furán áll, kiszedem. Aztán ezt elölről. Ördögi kör :D
2020. nov. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy bele vagyok zúgva valakibe, aki ismer és tudja is ezt. Puszta véletlen lenne, hogy az elmúlt 2 napban amikor felszálltam a buszra és mellette kellett, hogy elmenjek, ő ott ült és mind a két kezével hátratűrte/túrta a haját a füle mögé? Az tény, hogy szép hosszú haja van, de ő úgy hordja a buszon, hogy a kabátja kapucnijára nem lóg rá, tehát betűri a kabát alá. Nekem az időzítés a gyanús és egyértelmű, hogy felkelti a figyelmemet, vevő vagyok rá. Szóval amit most leírtam az elmúlt 2 nap eseményeit foglalta össze és nem hiszem, hogy véletlen lett volna az, hogy mind a két nap ugyanúgy, ugyanott és ugyanakkor csinálta azt, amit. Egyik teóriám az, hogy lehet benne valami, talán jel. A másik az, hogy a jelenlétem miatt lehet valami kényszermozdulat és zavarban, ideges. Én általában a maszkomat szoktam ráigazítani az orromra, ha stresszes vagyok. Amolyan kényszermozgás.
2020. nov. 28. 11:43
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
De most mi ezt honnan tudjuk? Nem voltunk ott, lehet hogy tényleg csak zavarta, csikizte az arcát, de lehet hogy tőled jött zavarba. Mikor nekem hosszú hajam volt, én tűrögettem 5percenként.
2020. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!