Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki cuki/romantikus/ciki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki cuki/romantikus/ciki sztorik? :))

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok veletek történtek e már romantikus/ciki/aranyos sztorik :))

2020. nov. 29. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Én egy valóságos tündérmesébe csöppentem még tavaly szeptember elején, nagyon tetszett a legjobb barátom de nem mertem lépni felé mert féltem hogy elveszítem, 1 évig csak vártam... Idővel megtudtam hogy van barátnője ott teljesen osszetortem... De 1 év után összejottunk és most nagyon boldogok vagyunk
2020. nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Romantikus:

Az első barátommal karácsony előtt, havazás közben sötétben összebújva állni Pesten a Duna-parton, szemben a Gellérthegy. Talán ez volt a legromantikusabb, ami valaha történt velem, ennek ellenére nem is volt igazi “kapcsolat”, szétmentünk egy hónap után, sőt együtt se voltunk igazából.


Cuki:

Jelenlegi párom annyira zavarba jött, mikor én kezdeményeztem az első csókot (egyikünknek se legelső volt, csak egymással), hogy teljesen lefagyott, kb 2 percig semmit se mert csinálni :D


Ciki:

Mikor kb 2-3 hete voltunk együtt, nála aludtam és menstruáltam, a fehér csipkebugyim pedig teljesen átázott. Ott kellett kérdezgetnem, hogy van-e folttisztító valahol :)

2020. nov. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én legcukibb sztorim, az első csókom volt. A szomszédunkba költözött egy család, mert egy idős néni lakott benne aztán kihalt. A családban volt egy velem egykorú fiú, nagyon helyesnek találtam és együtt jöttünk be a buszmegállóból meg együtt mentünk suliba is. Sokat beszélgettünk, legjobb barátok lettünk. Aztán valamin csúnyán összevesztünk (nem tudom mi lehetett már az). November 23-án rám írt, hogy nagyon hiányzok neki, és bocsánatot kért. Azt mondta, hogy szökjünk ki és találkozzunk a villanyoszlopnál. Mind a ketten kimentünk majd a sötétbe megfogta az arcom az egyik kezével a másikkal a derekamat és megcsókolt. Mind a kettőnknek az volt az első. Aztán szerintem 10 percig álltunk kint a hidegben a pizsinke és ölelkeztünk. Vége lett a barátságunknak. 1 hónapig együtt voltunk és szakítottunk azóta lett nekem másik kapcsolatom, és már nem is beszélek vele sajnos. Kicsit hiányzik a barátságunk.
2020. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ciki:

Volt egy lány akivel reggel 9-től este 10-ig tudtam beszélgetni amikor nem tudtunk személyesen találkozni. Ez még ismerkedési szakasz volt.

1 hét után betoppant az életembe egy random srác és azt mondta, hogy a pasija a lánynak. Mivel a lány azt mondta, hogy nincs pasija, ezért azt hittem hazudott és ezért nem beszéltem vele és elhidegültem tőle.

Egy hét múlva a lánynak elmondtam a sztorit a random srácról és tényleg nem ismerte, csak az a srác egy szégyen volt és zaklatta a lányt.

Ez után sajnos már annyira megromlott a viszony, hogy nem lett semmi.

2020. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Cuki/romantikus például, mikor a gimiben még osztálytársak voltunk a párommal (bár akkor még nem voltunk együtt, de már régóta érezhető volt, hogy elég szimpatikusak vagyunk egymásnak) és egyik délután az osztályteremben maradtunk valami páros, prezentációs házi feladatot megcsinálni irodalomra. Akkoriban eléggé stresszes időszakot éltem, mert sok feladatot és felelősséget vállaltam magamra, és már régóta érződött a viselkedésemen, hogy nagyon be vagyok feszülve.

Mikor majd 2 órányi szenvedés után végre elkészítettük az anyagot, én csak fáradtan ledobtam a tollamat a padra, és a széken ülve elfeküdtem rajta, ő pedig hirtelen mögém állt, és szó nélkül elkezdte masszírozni a vállaimat.

Először meglepődtem és talán tiltakozni is kezdtem volna, de egyszerűen nem bírtam elkezdeni, annyira váratlanul ért és jól esett az a kényeztetés. Úgyhogy csak az ölembe tettem a kezem, előrehajtottam a fejem és behunyt szemmel élveztem, hogy gyúr, közben pedig akaratlanul is elkezdtem "dorombolni".

Onnantól kezdtünk el komolyabban beszélgetni, randizni, és egy hét múlva hivatalosan is összejöttünk :)


20/L

2020. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 koloshortos ***** válasza:
19%
Na lefogadok a kérdezőnél macska szag van a szobában
2020. nov. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nincs macskám. Allergiás vagyok rájuk :/

Különben meg éppen alakulóban van valami egy sráccal úgyhogy nagyobb az esély hogy a te macskáid a büdösek :))

2020. nov. 30. 15:01
 8/10 A kérdező kommentje:
És az előzőeknek köszönöm :)
2020. nov. 30. 15:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mire gondolsz pontosan. Szerelmire? Csak mert a romantikus történetek nem minden esetben fűzödnek a szerelemhez.
2020. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9 Nem pont arra. Bármi jöhet ami ilyen sztori:)
2020. dec. 20. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!