Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk titeket zavarna ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket zavarna ha egy lány ilyen?

Figyelt kérdés

Szeretem magam meg oldani a problémáimat, elég önálló vagyok. De közben nagyon szeretem ha ölelgethetem és bújhatok a fiúmhoz. Meg mondhatjuk hogy elég feminista vagyok.

Meg hogy szerintetek rendben van ha a lány meg állít aktus közben hogy fejezétek be?



2020. dec. 2. 11:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Meg hogy szerintetek rendben van ha a lány meg állít aktus közben hogy fejezétek be?


Miért állít meg?

2020. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Már kezdtem azt hinni, hogy egy tündér. De a kérdés utolsó része felébresztett szerencsére! 😁
2020. dec. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Azért kell befejezni mert rossz vagy azért mert elég volt?
2020. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Az "elég feminista vagyok" nem tudom konkrétan mit jelent, ha a modern feminista mozgalomról van szó, ami szerint az például már nemi erőszak, ha igent mondasz az együttlétre, de utólag meggondolod magad, az nálam elég rendesen kizáró tényező.
2020. dec. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem igazán. Jó, ha valaki önálló, de az nem tetszik, ha pl. direkt nem fogad el semmiben sem segítséget. Ettől nem lenne kevésbé önálló. A feminizmus ma már elég szélsőséges dolgokat takar. Vagy sokan úgy értelmezik. Szóval azt nem tudom, hogy mit értesz alatta.

A szexes dolog is gáz.

2020. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Hát ha megállítana közben, és több alkalommal is, az már elég lenne a szkításhoz nálam. De azért attól is függ hogy miért állítana meg.
2020. dec. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen lánnyal maximum barátkoznék, de ha tényleg a mostani posztmodern férfigyűlölő feminista vonalat követi, messziről elkerülném...
2020. dec. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%
A 2. rész zavarna.
2020. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Az eleje nem zavarna. A feminizmus sem, amíg az alatt a normális, nemek közti egyenlőséget érted, nem pedig a férfi gyűlöletet.

De mi az hogy megállít szex közben? Miért állit meg? Ezt nem vágom...

2020. dec. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
35%
A feminista része miatt hozzá se szólnék. Nem érdemli meg azt sem. És nekem volt ilyen hogy aktus közben abbahagyta. Instant máshogy néztem rá
2020. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!