Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszek neki? Összejöhetnék vele?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy osztálytársammal, kicsit kevesebb mint két hónapot jártunk, nem igazán működött a dolog. Én szakítottam, még így is megviselt, és őt is eléggé. 3 héttel a szakítás után a baráti társasággal, aminek mindketten részei vagyunk, kitalálták, hogy felelsz vagy merszezzünk. Azt a feladatot kaptam, hogy csókoljam meg az exem legjobb barátját. Ő ebben teljesen benne volt, támogatta az ötletet, tehát megtörtént, és egy elég durva csók volt. Nemtudom exem hogy reagált, de nem szeretném megbántani, mert elég jó barátok maradtunk. A baj viszont az, hogy a srác akivel csókolóztam nagyon bejön nekem, és össze is illünk. Szerintem. Mit csináljak? A srácokat zavarják az ilyenek? Senkit nem szeretnék megbántani.

2020. dec. 5. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered őket, először talán az exed legjobb barátjával kellene beszélni, hogy ő hogy áll ehhez, mit gondolhat az exed erről.


Srácként annyit tudok hozzáfűzni, hogy a legjobb barát fontosabb egy lánynál.

2020. dec. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ez igaz, a srácoknál fontosabb a legjobb a haver,mint egy lány.


De ha neked tényleg tetszik a fiú és komolyan is gondolnád vele akkor ebbe másnak nincs beleszólása, az egy dolog,hogy nem szeretnéd megbántani az exed,de az exednek ehhez nincs már semmi köze. Ha meg tényleg összeilletek és a srác is rendes akkor egy próbát megér! Sok szerencsét!:D

2020. dec. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!