Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tehetnék/tehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tehetnék/tehetnénk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel együtt vagyok már 3 hónapja,és a barátai szó szerint utálnak engem.

Egy rossz szavam se volt hozzájuk,sőt mielőtt összejöttem volna a barátommal,jóba is voltam velük,beszélgettünk minden (haveri szinten)

A barátomat nagyon szeretik mint havert,és szinte mindent megtesznek hogy szétszakítsanak minket

(Persze mi ezt nem hagyjuk a barátommal)

Egyszer oda is mentem hozzájuk megkérdezni miért utálnak,és hogy beszéljük meg,de akkor is csak szídtak engem

Valaki valami tanácsot tudna adni?



2020. dec. 7. 01:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ignoráld őket.

Ne foglalkozz velük.

Tipikus kamasz reakció. Ne akarj nekik megfelelni.


Ez nem a te hibád, nem a te hiányosságod.

A hiba bennük van. Amit tehettél, megtetted.

Attól kezdve neked semmi dolgod velük.

.

A barátodnak van már, aki sokkal fontosabb,

mint hogy velük lógjon: TE.

Van egy belső szférája, melyhez semmi közük, melybe nincs befolyásuk, mert TE vagy.

.

Éljétek kettőtök életét. Ne járjatok velük össze, ha lehet.

Ha tisztességes fiú a barátod, akkor nem visz oda, ahol ők is ott vannak. Felvállal téged és tesz rájuk.

.

Egy valamit nem szabad tenned: ne rágd a fülét, ne emlegesd

neki, ne zaklasd emiatt.

SOHA NE MONDD KI, HOGY : VAGY ŐK, VAGY ÉN.

Fel se merüljön benned.

Ugyanis fölöslegesen kiéleznéd benne a konfliktust.


.

Ezt neki kell feldolgoznia és kezelnie.

A felnőtté válás egy foka, hogy hogyan oldja meg.

.

Te csak azzal törődj, hogy az együttlétetek szeretetteljes,

bensőséges legyen és csak rólatok szóljon.

Együtt építkezzetek, járjatok majd mindenféle, kettőtöket

érdeklő programokra, együtt hallgassatok zenét, olvassatok könyvet, beszéljétek meg, minél tartalmasabb, sokszínűbb, sokoldalúbb és minél derűsebb legyen a kettőtök kapcsolata, együtt töltött ideje.


.

Hogy amikor teszik neki a hülye, kamaszos megjegyzéseiket,

akkor a kettőtök meghitt, kapcsolata jusson eszébe, hogy mennyire

más, mennyire értékesebb.

Hogy inkább veled akarjon lenni, mint hogy velük lógjon.

De ezt NEKED SOHA NEM SZABAD KIMONDANOD.

.

Csak csinálnod kell, okos szeretettel.

Sok sikert.

2020. dec. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt talán a párodnak kell megoldania... az ő barátaival neki kell megbeszélnie, hogyan bánjanak veled/hogy ne bánjanak veled így. (Nem is csak azért, mert terólad van szó, hanem úgy általában ne legyenek bunkók...)
2020. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért mentél oda hozzájuk? Hogy kerültél olyan szituációba, hogy a barátok is ott voltak? Ti már csak kettesben legyetek, külön csináljatok programokat.
2020. dec. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordul az ilyesmi mert a barátok nem akarják elfogadni, hogy a barátjuknak van valakije és arra gondolnak elveszed tőlük a barátjukat. De ezt kettőtöknek kell megoldani. Nem könnyű de fiatalok vagytok és óvatosan tegyétek rendbe a dolgot.
2020. dec. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!