Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl rajta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, hogy visszautasított?

Figyelt kérdés
Azt mondta azért nem kellek neki mert régen vertek otthon. Olvasott valami cikket, hogy a bántalmazottak később bántalmazók lesznek és ő ebből nem kér.

2020. dec. 7. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

engedd el

keress olyat, aki téged szeret, s nem a jövőjét félti a fantáziájától!

2020. dec. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon nem volt korrekt tőle, hogy egy ilyen fájdalmas ponton rúgott beléd. Pszichológus segítene megoldani a gondokat, illetve ha te magad is szeretnéd. Nagyon sok múlik az egyéni döntéseken is. Ha te feldolgozod a múltad, és tudatosan “nem válsz agresszívvá” akkor ez nem hiszem, hogy gond lenne. Ez az ember nem hozzád való. Ha szeretek valakit, akkor segítek neki és elfogadom az egész lényét. Ne bánkódj miatta. Találsz te jobb embert is, aki majd megért!
2020. dec. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Még annyit hozzátennék a válaszomhoz (2-es vagyok) - első lépés: Ne keresd. Ne írj neki. Ne nézegesd.


Második: Ha keres, ne reagálj. Ne adj neki esélyt. Zárd ki az életedből.


Harmadik: Ha ezeket nem tartod be, akkor még jobban beléd fog taposni, és sokkal jobban fog fájni.


Ne reménykedj, hogy majd meggondolja magát. Sokkal többet és jobbat érdemelsz ennél. Te is értékes ember vagy. Ne felejtsd el.

2020. dec. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%

Az önmagában dicséretes, hogy vigyázni akar arra, ne keveredjen bántalmazó kapcsoaltba, az viszont nettó aromság, hogy vmi lifestyle-magazin tudománytalan zagyvalékából általános érvényű következtetéseket akar levonni - ez utóbbi őt minősíti, mégpedig erősen lefelé irányba.

Attól függően, mennyi interackció volt köztetek és ő mennyire képes felülvizsgálni az álláspontját, pl. elmondhatnád neki, hogy érted a fenntartásait és jónak tartod, hogy elutasítja a bántalmazást, de hogy te épp azért, mert bántalmaztak, tudod, hogy te sem akarsz bántalmazó kapcsolatot, hogy nincsenek indulatkezelési problémáid, és hogy nem minden bántalmazottból válik automatikusan bántalmazó. (Nyilván olyasmit ne állíts, amit nem gondolsz komolyan.) Esetleg ajánld a nane.hu holnapot.

Egyébkétn az is lehet, hogy ő azért kissé "allergiás" a bántalmazás témára, mert közelről látott bántalmazást. És az is lehet, hogy hirtelenjében nem jutott eszébe jobb kifogás, amivel megindokolja, miért nem akar veled lenni.

2020. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Aranyapám, nekem fénykoromban is 8.10 kudarc jutott egy sikeres ismerkedésre. Most akkor számold ki, hogy a közel 50 kapcsolatomhoz hány visszautasításon keresztül vezetett az út! És akkor mi van? Nem jöhetünk be mindenkinek!
2020. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem hogy nem jöhetek be mindenkinek nyilván nem kényszeríthetem rá az érdeklődésem viszonzását. Csak attól félek, hogy ha ez volt az indok, akkor mi van, ha másnak se fogok ezért kelleni. Ha úgy fogja gondolni, aki megtudja, hogy örökre selejtes lettem.
2020. dec. 8. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!