Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam? Mit kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Több hónapja megtetszett az egyik srác az osztályban. Eleinte csak figyeltem őt, rá-rá néztem, majd később rengeteget beszéltünk. Mindig kérdezett, próbálta fenntartani a beszélgetést. Egyre többet éreztem iránta, a közelében melegem lett, lehetett vagy 120 a pulzusom. A kezdeti szemébe nézegetés után jelenleg már folyamatosan elnézek. Rohadtul zavarban vagyok. Na de a lényeg. Teljes mértékben úgy tűnt, hogy viszonozza. Mellém ült, kérdezgetett, megdicsért. Amikor is fordulatot vett a story. Blablabla hosszú story, hogy hogy de kideritettem hogy van e valaki a képben... Igen van, de valaki más az osztályból. Másnap azt se tudtam mit csináljak. Kerüljem, ne kerüljem. Beszéljek vele vagy nem. Nyílván nem rá hanem magamra haragszom, hogy elhittem vagyis inkább beképzeltem, hogy van valami. De ezek után is megkérdezte, hogy mellém ülhet-e, megdicsérte a ruhám és nem mellesleg folyamatosan néz. A többiek is ezt mondjàk nem csak én. Mégsem tudom mit higgyek. Végülis megbízhatő embertől tudom hogy valaki más kell

neki. Akkor most csak hülyít? Vagy csak így barátkozik? Fogalmam sincs mit gondoljak, de kezdek beleőrülni ebbe és magamat tudom csak hibáztatni, hogy még mindig rajta kattogok.

(Igen tudom, házi nyúlra nem lövünk vagy mi, de nem tudok mit csinálni, ha szeretem)

egy 10.es lány

előre is köszönöm, ha valaki tud tanácsolni, vagy véleményt alkotni<333


2020. dec. 9. 15:07
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Simán lehet, hogy egyszerre két lány tetszik neki és most azt nézi, hogy kinél van több esélye.

De a leírtak alapján szerintem őszintén tetszel neki és nem csak hülyít. Gondolj csak bele, ha a másik lányt annyira akarná, akkor kockáztatná azzal, hogy melletted látja a csaj? Szerintem nem. :)


Ha tetszik, akkor csapj le rá, aztán hamar elfelejti a másik csajt (ez csak akkor érvényes, ha a másikkal még nincs párkapcsolatban, csak udvarolgat neki is). ;)

2020. dec. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Én is hasonlókat akartam írni, amit az első, de megelőzött. Tartsd magad a tanácsaihoz, de nagyon nehogy belehabarodj, mert vésd eszedbe, hogy van konkurenciád!
2020. dec. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Add át magad az érzéseidnek. Ne aggódj.
2020. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%

Hasonló cipőben járok, nem ismerjük véletlen egymást? :D

Majd írj pár szót a fejleményekről, kíváncsi vagyok. :)

2020. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos még online oktatasunk van, de ha kezdodik majd irok.
2021. jan. 1. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!