Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nekem :) Úgy tűnik énis neki! Mindig ő keres engem, én nem 1hete nem hív, nem ír, nem is láttam mostanába Sok a lány barátja Szerintetek azt várja hogy én keressem? Vagy nem vagyok már neki fontos?..

Figyelt kérdés
2020. dec. 10. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. dec. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Keresd meg és hátha újra indul a dolog.

De ne egy szia mizu?- val kezdj hanem rögtön valami témával.

Ha kibeszéltétek magatokat és újra nem fog keresni akkor felejtős a dolog.

De tudni fogja, hogy te is érdeklődsz iránta azért és akkor megdobja önbizalommal és újra fog irkálni neked.

2020. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Remélte, hogy talál valakit, aki legalább arra képes, hogy egy kicsi érdeklődést mutat iránta.

De rájött, hogy ez a személy nem te vagy.

Igen, ezt elszúrtad. Lehet, hogy nem ilyen beteges, dedós hülye játszmákat kellett volna játszanod, hanem mondjuk önmagadat adnod. Már ha elvileg neked is bejött ő. De nyugi, találni fog magának egy olyan barátnőt, akinek nem csak akkor fontos, ha épp ráír.

2020. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
94%
Az ismerkedés nem szabad, hogy egyoldalú legyen. Ha azt szeretnétek, hogy a kapcsolat fent maradjon, mindkét félnek egyformán bele kell fektetnie. Keresd fel őt! Biztosan örülne neki. :)
2020. dec. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Igen, azt várja!


Egy idő után én is megunom, ha valakinek mindig nekem kell írni kell ahhoz, hogy beszélgessünk.

2020. dec. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Istenem ...mikor fogják fel a lányok ,hogy nekik is illene írni néha? Sose keresik a srácokat,ha meg a srác "eltűnik " mert azt várja ,hogy ír e a csaj pánikolnak meg,de arra nem gondolnak ,hogy talán írniuk kéne ... nagyon sötét egy két lány.
2020. dec. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek

Felhívtam☺️

2020. dec. 10. 23:16
 8/14 anonim ***** válasza:
Na és mi történt?
2020. dec. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik neki csak egy làny vagyok a sok közül.. Sajnos.
2020. dec. 20. 23:18
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ajaj... Nem jó hír. Sajnos vannak fiúk akik sok lánynál tartja a vasat a tűzben. Csupán hódítani szeretne, és avval foglalkozik akinél előbbre jut. Jó hogy felhivtad, de ha még lett is volna köztetek valami, vagy lesz, eléggé sok gondod lenne a fiú megtartásával.


Ha egymást kölcsönösen tudjátok szorakoztatni, abból nagy szerelem lehet, ami átüt ezeken a problémákon.

2021. febr. 23. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!