Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzek ilyesmit, mi van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek ilyesmit, mi van velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Úgy érzem hogy valakinek le kellene ezt írnom mert nagyon nyomaszt ez a dolog. Szóval kezdem a legelején. Kb 5 hónapja meg ismertem egy lányt, eddig 1x találkoztunk kb 2 hónapja. (de minden nap beszélunk) mostanában olyan 3 hete nem írok úgy neki ahogy kellene. Azért nem találkozunk olyan sűrűn mert messze lakik főleg hogy 1 hónapja el váltak a szüleim így még nehezebb. És 3 napja azt álmodtam hogy egy házi buliba vagyok nagyon sok ember volt ott. És egy kis garázsba mentem ahol le feküdtem aludni az álmomban. A másik kis szobámba a garázsba hallom hogy valaki smarol valakivel. Ki nyitom az ajtót és a haverom fekszik az ágyon a csaj meg rajta és csókoloznak fogdossak egymást stb. Mikor a haverom meg latott abba hagyta a smarolast és szótlanul nézett a csaj nem latott és vette le a pólójat. Meg fordul rám néz és el kezd sírni, utána hirtelen egy fánal vagyok ahol fel akasztom magam a csaj meg messziről szalad hozzám de mikor majdnem oda ért volna hozzám már meghaltam. Abba a pillanatban fel keltem könnyes szemmel a szívem majd ki ugrott a helyéről és nagyon fájt a nyakam. Meg mertem a vernyomasom 160 puzus 90. Azóta mikor erre godnolok NEM kapok normálisan levegőt és amikor tudjátok azt az érzést mikor féltékenykedsz és a mellkasodnal érzed azt a nyomasztó érzést. Na egyfolytában ezt érzem és ebbe bele örülök. És tegnap beszéltem a csajjal és ez eszembe jutott és valahogy meg undorottam tőle DE TUDOM hogy nem tehet róla de akkor is borzasztó rossz így. Nemtudom hogy mi lenne a helyes döntés így össze vagyok zavarodva ez miatt, ti mit csinálnatok a helyembe? Neki ezt nem nagyon akarnám mondani..

2020. dec. 14. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység..egy valótlan történet miatt. Nem történt meg igazából, és ha így is lenne,nem érzem azt az írásodból,hogy annyira őrülten szerelmes lennél a lányba, még igazán nem is ismered, szóval,nem is lenne olyan nagy veszteség.


De természetesen értem,az az álom nagyon durva volt :(

Majd idővel feldolgozod, és elhalványul ez a dolog,most még nagyon élénk, de nyugodj meg,hogy ez nem történt meg igazából.


És ha nem is akarod,hogy ez legyen,akkor ne hanyagold el a lányt,ha szereted,vagy tetszik :)

2020. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Haat nemtudom az az álom óta teljesen máshogy nézek rá mint eddig DE tudom hogy nem csinált így semmit de az az álom rendes egy trauma volt vagy én nemtudom de eléggé meg érintett. Az álom óta nem is tudok rendesen aludni sokkal féltékenyebb is lettem szóval nagyon rossz..
2020. dec. 15. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem, de attól még tehetsz sok mindent hogy ne legyen trauma.

Például ne hanyagold a lányt :(

Egyszer találkoztatok, és interneten beszéltek...de ez még semmit nem jelent.

Ha nem is igényled a találkozást,ne csodálkozz,ha megtörténik az álmod, hasonló verzióban, és még okod se lesz féltékenykedni,mert neked is megvolt a lehetőséged...oké,hogy most a magánéletedben nincs minden jól....illetve,ez nem oké:)

De akkor válassz,most befelé szomorkodsz,akkor ne nyiss a lány felé.


És igen, szokás szerint ha van olyan álom,amit nem felejtek el,amikor felkelek, nos, az mindig trauma :)

2020. dec. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!