Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nos ez egy kicsit fura kérdés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos ez egy kicsit fura kérdés lesz...-félénk tini lányok ! Ti húznátok az agyát az egyik volt osztálytársatoknak?

Figyelt kérdés

Nos mire is gondolok :D

adott egy -félénk lány akinek egy pasija se volt

nem az a tipikus csöndes lány legalábbis a barátnőivel szemben de ha egy fiúról van szó akor befeszül mint egy fadarab ,tudni kell erről a lányról, hogy okos de tényleg jó tanuló és kedves nem az a visza beszélős lány vagy beszólogatós de neki is van véleménye szóval őt se kell félteni azért



Egy ilyen lány elkezdene velem flörtölni, flört alatt ezt értem , hogy egész végig a buszon engem néz ha fell szalok/leszálok

Megkérdezgeti hogy ott leszek a buszon amit 3*kérdezet meg (insta livon) nem csak akor kérdezte azt hoza tenném máskor is a legjobb barátnője jelenlétében mindig ott vagyok...és úgy kérdezi h nem is ül meletem csak köszönünk egymásnak

Ezt mind egy FELNK lány csinálná azért h az ő önbizalmát feljebb Tornázza?



Szavazatok és írjatok le a véleményeteket!



2020. dec. 15. 22:51
A kérdező szavazást indított:
Szerintem nem azért csinálja
Igen azért csinálja
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Érthetetlen a kérdés, de ha azt kérdezi hogy ott leszel-e a buszon és néz is akkor valószínű bejössz neki. De lehet nem ez volt a kérdésed, akkor bocs.
2020. dec. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A barátnője az elkezdet írogatni nekem én visza írogattam neki...és ez lett a vesztem szerintem

Mert hogy a lány akibe bele zúgtam ő is elkezdet beszelgetni az egyik haveral egymás melet ültek a buszon stb

És mikor én befejeztem a -beszélgetést a kedves barátnővel rá pár napra valahogy egymás hoz se szóltak....meg köszöni és köszöntek egymásnak...na de haver oda ült mellém és elkezdte mondogatni h ő nem szerelmes belé ő csak unalomból -ult melete és ő elült mellőle mert nem akaratta h azt higye h a haver szerelmes belé (aki nekem bejön) itt én arra gondoltam hogy a lány féltékenyé akart tenni

2020. dec. 15. 23:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarom megtippelni a korotokat, de szerintem pont ugyanazt csinálja, mint az összes többi lány abban a korban, amit magamban már megtippeltem, csak nem írok le.

Lehet hogy tetszel neki, de amíg nem vagytok elég érettek ahhoz, hogy a lány ne haragudjon meg a barátnőjére azért, mert beszélgetett veled, vagy hogy te ne vond felelősségre a te barátodat, mert leült a lány mellé, addig nem hiszem hogy van értelme akármiről is beszélni.


De ha bizonytalan vagy, állj oda elé (vagy ülj le mellé a buszon most te), és kérdezd meg tőle. Vagy beszélgess el vele. valami.

2020. dec. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az a vicc h lány rám harakszik de nem ezért... én hanem szerelmet valót nekem egy szép csütörtöki estén és erre reagálni se tudtam semmit....mert féltem utana péntek reggelen snepen küldőt egy tört szivet és érre se reagáltam és a mostani dolog a buszon amit tettem nem egy könnyű lenne dolog megbocsátani mikor elmentem melete hirtelen elrántotta a táskáját vicces volt mért az ablaknak neki vágta xd veletlenul na itt a szívem nagyon és egy másik csaj mele ültem de a palija elhesegetet ezt ő mind nézte és a tekinte nem dühös volt sem szomorú hanem nem tudom milyen volt de éreztem h nem teszet neki na amit ez után csináltam az már fhu de hulye vagyok szóval rá írtam most tegyük fell ő juli :



Szia elszeretnek mondani valamit mert ezt nem -bírom magamban tartani


Juli:Szia mond nyugodtan



Inkább holnap suli után


Juli: nem érek rá mond most


Oke ak nem


Juli 😂😂😂 -oké



Na ez volt, itt dühös lettem...

Másnap küldőt reggel egy ilyet snepen: good mornig

Om igen erre én egy ilyet küldtem: 💙 remélem mindenki érti h ez mi

Inentol semmit se küldőt pedig naponta többször küldőt snepen

Mindenfele cuki snepeket és ez után semmit se küldőt...

Ja rá pár napra a barátnőjének panaszkodót h miért nem voltam bele szerelmes miért akartam véle talalkozni....azt már nem értetem mit mondót a barino egyépkent ez a csaj ugyan az a csaj aki velem kezdet beszelgetni...

2020. dec. 16. 00:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért nem íród le amit magadban megtippeltél?
2020. dec. 16. 00:35
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak megijedt a helyesírásodtól. :)
2020. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha kommentálsz írjál már normális hoza szólást léci
2020. dec. 16. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Oki
2020. dec. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
26%
Azt akarja hogy megdugványozd
2020. dec. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!