Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves létemre fiatalabb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves létemre fiatalabb fiúk tetszenek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 18 éves lány vagyok, és azt vettem észre, hogy a legutóbbi szakitasom óta (ami kb 1.5 hónapja volt) minden olyan srác aki "tetszett", vagyis inkább felkeltette az érdeklődésemet, fiatalabb nálam. Hogy konkrét legyek, mindről kiderült hogy 15(!) éves.

Az én ízlésemben van valami ficam vagy vannak elég érett 15 évesek? 😂

Bocsi mindenki hogy ez egy ilyen hülyeség, csak annyira fura ez nekem, mert mindig is az érettséget és az értelmet, intelligenciát kerestem más emberekben, de most úgy látom hirtelen hogy ezeket jobban megtalálom a nálam pár évvel fiatalabbakban mint a velem egyidősekben vagy adott esetben az idősebbekben.



2020. dec. 17. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Göndör haj, ugye? xD
2020. dec. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem, de ezt most nem értem.
2020. dec. 17. 22:04
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Én is 18 éves lány vagyok és meg tudlak érteni, nyugi

Most majd jönnek az emberek hogy ilyen tipikus kis tini pi*ák vagyunk de el kell engedni azokat akik ilyet szólnak😅

Én értem a lényeget hidd el

Itt amúgysem csak a külsőről van szó..

Nekem is inkább a velem egykorúak vagy picivel fiatalabb fiúk jönnek be, attól korukhoz képest akadnak olyanok akik tényleg érettebbek nyilván, mert nem hiába állunk velük szóba 18 évesen, szóval valami extra kell hogy legyen meg bennük, van oka

Hajlamosak az emberek általánosítani pedig nem kéne, az első válaszoló is gondolom abból indult ki..

Valahogy én is úgy érzem hogy a fiatalokkal akik úgy kb egykorúak velünk, jobban megértjük egymást, mint az ilyen huszonévesekkel, feljebb meg nem is mondom

Vannak akiknek azok jönnek be már 15 évesen is, hát nekünk nem

Nem mondanék semmi rosszat az idősebbekre, de egyszerűen nem ők nyerik el a figyelmünket, már más az egész stílusuk ami nem igazán jön egybe a miénkkel. Én valahogy tényleg nem tudnék velük azonosulni semmilyen szempontból.

Mindenki figyelmét az kelti fel aki igazán szimpatikus számára, külsőleg belsőleg egyaránt. Ami nem megy azt nem kell erőltetni. Ebben az esetben se számítson a nyomás hogy mások mit gondolhatnak úgy rólad, mert meg szeretnél felelni. Nem az a fontos, hanem hogy te jól érezd magad.

Szóval szerintem nincs baj veled és ha bennük találod meg azt amit keresel. Egy-két év még nem durva, vagy ha egykorú veled. Simán működhet ha megértitek egymást és kb egy szinten vagytok meg összhangban. Ráadásul nem igazán a kor számít hanem a felfogás és a kellő érettség.

Lehet egy 16 éves is érett, vagy a 25 egy 13 éves szintjén..

2020. dec. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem kortól függ, hanem érettségtől. Egy fiatalabb fiú is lehet hozzád hasonló értelmi szinten, mert mondjuk sokat olvas. Szóval ezzel semmi gond nincs.
2020. dec. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez egyáltalán nem baj, sok lány van hasonló helyzetben.
2020. dec. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmi baj nincs ezzel. Ahány ember, annyiféle ízlés.
2020. dec. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha meg külsőre tetszenek, akkor sincsen gáz. Valljuk be, gyakran előfordul, hogy kis tini fiúk többnek néznek ki, csak a borosta hiányzik az arcukról, meg persze máshonnan, de azt az ember ruhán keresztül nem látja. Meg lehetnek ezek a fiúk érettebbek, mint az előző párod és ez imponál neked. Semmi baj nincsen ezzel.
2020. dec. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

Kezdeném azzal hogy nekem vannak 20+os rendkívül tudatlan és tapasztalatlan ismerőseim is, meg 14-15 évesek is akik sokkal érettebbek is tudnak lenni mint az idősebbek. Igazából 15 körül már be nő az emberek feje lágya úgy ahogy, valaki még nagyon gyerekes de nem mindenki. Inkább attól függ az érettség, hogy ki milyen körülmények között nevelkedett, vagy milyen közegben volt, mit látott a szüleitől és ilyesmi.

Ha van kedved ilyen témákról beszélgetni , egyeztetni a meglátásainkat írj pmbe ha gondolod, vagy bárki :)

18/F

2020. dec. 20. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%

En 20 eves vagyok, de en is hasonloan allok ehhez, mint ti.

Elegge gyereknek erzem meg magamat, es engem nagyon nem vonzanak azok, akik mar teljesen komolyan vesznek mindent es ugy is viselkednek.

Jobban szeretek meg bohockodni meg elvezni az eletet. Akarmilyen fura is, de igy van.

Nekem a 17-18 evesek tetszenek leginkabb, viszont ha 'ugyanazon a szinten vagyunk', akkor lehet esetleg 1-2 evvel idosebb is nalam.

De valamiert a nalam fialabbak kinezetre sokkal jobbak altalanossagban.

2021. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
A komoly kapcsolat vége megviselt, úgy érzed inkább maradnál gyerek, ezért fordultál vissza a fiatalabbak felé. Nincs ezzel gond, fiatal vagy, egyfolytában változól, ne gondolj bele túl sokat.
2021. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!