Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tiniként hogyan reagáltatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiniként hogyan reagáltatok arra, hogy a kiszemelt lánynak/fiúnak már van valakije?

Figyelt kérdés
Pl.: szerelmes vagy egy lányba/fiúba és mikor minden bátorságodat összeszedted, hogy elmond neki, megtudod, hogy van párja.

2020. dec. 24. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát mikor megtudtam hogy ő velem nem szimpatizál,akkor egesz szarul esett...

De ez ilyenen hamar tul lehet lépni a legtobb esetben mert nem volt koztetek gondolom semmi(ha csak kiszemelt).

2020. dec. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Éppen ebben a helyzetben vagyok, a lánynak van barátja (2 éves kapcsolat kb.), viszont én jövök be neki


Fogalmam sincs, hogy mit kéne csinálnom

2020. dec. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. Megköszönöm az őszinteségét és bocsánatot kérek a kellemetlenségért.
2020. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Nem azt mondom, hogy az volt életem legszebb élménye, de nem is a legrosszabb. Bevallom velem az a srác konkrétan játszott amit későn vettem észre. Pontosan 1 év után mondta el nekem, hogy ő csak alkalmi párokat keres és nem akar elköteleződni. Érdekes volt, mert már hamarabb rákérdeztem erre a barátnőd dologra és mindig kikerülte a kérdést. Azóta túl léptem rajta és élem az életem. ;)
2020. dec. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Csicuki ***** válasza:
100%
Egy kicsit elszomorított de az élet ment tovább nem állt meg.
2020. dec. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Csak a randi után (még csak nem is tőle) tudtam meg, hogy van barátja...

Mit ne mondjak, szarul esett, de ez van.

2020. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Srácok miért dől össze a világ ha egy csaj azt mondja h van pasija? Nem a tulajdona. Ha veled jobban érzi magát akkor veled fog összejönni. Lehet, hogy fiatalok vagytok ahhoz, hogy elhigyjétek, nem minden kapcsolat tökéletes. Azért van a fiatalkor, hogy megtaláld azt aki igazán hozzád illik. Ha minden nőt otthagysz akinek épp van kapcsolata akkor úgy elég nehéz dolgod lesz. Hülyeségnek tartom azt, h akinek barátja van az tabu. Mivel minden nő önálló ember, ezért hadd döntse el mit akar. Lehet veled sokkal jobb élete lenne, de te nem is próbálkozol nála, mert barátja van. És mondjuk marad egy tök nagy gyökér mellett. Ha meg valóban jó a kapcsolatuk akkor meg úgyis hiába tepersz. Ez a tipikus gyökerek dumája, h "nem próbálkozom olyan nőnél akinek pasija van". Ezt azok mondják, akik félnek attól h nem tudnak megtartani egy nőt. Egyik nő sem tulajdon. Amíg nem házas, meg nincsenek gyerekei addig azt csinál amit akar, utána már van némi felelősség a dologban.

Az egyetlen tabu, ha ismerem, jóban vagyok a pasijával. Az más. Barát, csaladtag, ismerős barátnője az persze h tabu, de a többi sztem nem. Amíg nincs házasság, egyik fél sem fogadott életen át tartó hűséget a másiknak. Innentől nincs kérdés.

Hogy ne csak a levegőbe beszéljek, személyes élményem is van. A jelenlegi barátnőmet, illetve 1 hónapja már a menyasszonyomat 6 éve ismertem meg. Volt barátja, akkor már 3 éves volt a kapcsolatuk. Ha akkor otthagyom, mert barátja volt, akkor most nem lenne a menyasszonyom. Egyébként 1 évig még együtt volt a barátjával, de nagyon szeretett közös programokra járni velem. Az akkori barátjával ezt nem tudta megtenni, mert a srác sokkal önzőbb volt annál, hogy eszre vegye mire is vágyik a masik fél. Mindegy. Rájött, hogy velem jobban érzi magát. Bár én pont emiatt kicsit sokaltam az egy év udvarlást, de utólag megérte. Jelenleg már több, mint 5 éve vagyunk együtt, sőt kicsit több mint 1 hónapja megkértem a kezét, amire gondolkodás nélkül igent mondott. Az esküvőt is tervezgetjük, de egyelőre a vírus miatt kicsit nehézkes a dolog. A kapcsolatuk felhőtlen, es sose bánta meg, hogy kilépett egy akkor már 4 éve tartó kapcsolatból.

Ezek után megkérdezem, hogy valóban ott kell hagyni egy lányt aki tetszik, csak azért mert barátja van?

2020. dec. 26. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, csak azért, mert neked így sikerült, másnak lehet, hogy nem fog. Én lány vagyok, de azért az, amikor a kiszemelted összejön valakivel és kézenfogva sétálgatnak, te meg azokat hallod, hogy "jaj én jobban szeretlek" mire a másik "nem igaz, én sokkal jobban szeretlek" azért ez egy kicsit elszomorító tud lenni. És ezért gondolják azt, hogy tabu, mert nem akarnak belekötni a másik ember életébe. De tudod, van az a mondás : ha szereted, el tudod engedni(ami szerintem egy rohadt nagy baromság, na mindegy)

De kedves #7, ha neked így sikerült akkor gratula a kitartáshoz, és az eljegyzéshez:)

2020. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hu nekem is volt egy ilyen sztorim. A srác kb. 2-3 hónapig nagyon érdekelt, és már beszéltünk is minden, már teljesen ott voltam, hogy ó akkor ez nyerő lesz, amikor egy szép szombati napon összejött egy lánnyal. Nagyon rossz érzés volt, mintha kb. a célszalag előtt estem volna pofára. Utána suliban, direkt kínoztam magam, minden szünetben kerestem őket a szememmel, ami aztán kifizetődött, mert 1-2 hét alatt el is felejtettem, annyira megszoktam a látványukat.

17/L

2020. dec. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlenegy kiszemeltem volt, de az meg még vissza se köszönt, úgyhogy az elég nagy gyomorba rúgás volt, nagyobb, mintha csak párja lett volna. De akkor mi a frásznak jelölt vissza Facen... na mindegy.


Egyébként ennyi. Nagyon nem is jöttem be senkinek amúgy, úgyhogy "jó" kör volt.


20F

2020. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!