Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Januárban beszélnek kellene...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Januárban beszélnek kellene vele erről a dologról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van jelelnleg egy barátom akivel mostanában nem beszélünk olyan ssokat mint régebben, kb.3 honapja vagyunk együtt. Én már nem szeretem úgy csak barátként tekintek rá de nem tudom hogy mindjam meg neki. Van egy srác aki osztláytársam, és barátok is vagyunk, az online oktatás alatt nagyon jóban lettünk tallákoztunk is egymással mint barátok, át mentem hozzá busszal vagy ö jött át busszal, és szerintem többet érz mint bbarátságot, és kezdek né is többet érezni multkor majdnem megcsókolt.

Hogyan mondjam el a jelenlegi barátomnak hogy már nem érzek úgy mint régebben?

És hogyan beszéljek a suliban a sráccal akivel nagyon jóba lettem hogy senkinek ne tünjön fel hogy szerelmes vagyok belé?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2020. dec. 26. 08:33
A kérdező szavazást indított:
Szerelem
Barátság
12 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden féle képpen meg kell beszéljétek. Minél hamarabb.

Hány éves vagy?

2020. dec. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..



Ez is a te kérdésed. Akkor gondolom, azóta rájöttél, hogy jobb lenne elmondani, most pedig azt kérded, hogy. Szerintem válaszd az őszinteséget, mondd neki, hogy vele már nem érzed magad olyan jól, nem azt érzed, mint régen, és így nem tud már úgy működni a dolog. A jelenlegi fiú barátoddal már nem sok kell a dologhoz, az előző kérdésed alapján látszik, hogy tetszel neki. Neki adj jeleket, hogy tetszik és szabad a pálya. Ha a suliban nem akarod, hogy mások lássanak, akkor találkozzatok kettesben suli után, úgy még személyesebb is.:)

2020. dec. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp személyesen beszéld meg vele, és legyél teljesen őszinte. A szakítás fáj és nehéz, főleg, ha a másik fél még szeret téged, de jobb minél előbb elmondani neki a dolgot.

Mondd meg neki, hogy már megváltoztak iránta az érzéseid, és hogy nem tudsz többé rá úgy gondolni.

2020. dec. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fer dolog ha beszélsz mind a kettővel és tiszta vizet öntöl a pohárba.
2020. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na beszéltél róla? Mi lett?
2021. jan. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!