Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki segítsen, megőrülök!!!?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, megőrülök!!!?

Figyelt kérdés
Tetszik egy nagyon szép lány, eddig barátok voltunk, beszélgettünk néha stb. Elképzelhetetlennek látom hogy a barátnőm lehessen, elsősorban, ő egy gazdag családból származik, míg én egy átlagos családból. Ja, ezt ki nem hagyhatom... Egy ilyen szép lánynak mind a 10 ujjara akadna egy egy fiú, de nem olyan. Múltkor írtam neki hogyan érzek iranta, nem reagált rá, majd valamit írtam, hogy nálam is rossz a Messenger vagy mi, és írta hogy: "haaatja". Ennyi, azóta egy szót sem beszéltünk, nem bírom kiverni a fejemből, ha rá gondolok egy meleg szorító érzés kapja el a mellkasom. Nagyon rooooszzszgsg. Mit kéne tennem? Megbolondulok. :'(

2020. dec. 26. 22:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
pfhuu haver, segítenék de nem tudok:c
2020. dec. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Átérzem, én az alkoholt javaslom, visszatart a megőrüléstől. Emellett nézz sorozatokat, filmeket, olvass jó könyveket, és ha lehet ismerkedj más lányokkal(bár tudom ez a jelenlegi helyzetben még nehezebb). Remélem tudtam segíteni.
2020. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
bisztos nics ájfon 12tesed azabaj
2020. dec. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Ezek a lányok a velük egy “rangsorban” lévő fiúkat kedvelik... találsz majd tőle sokkal jobbat:)
2020. dec. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az lesz, ha elé állsz és elmondod neki az érzéseidet. Tudom, hogy nehéz, Én se mertem soha egy lánynak se elmondani, még is lett a következménye. Ha elutasít, akkor legalább tudni fogod, hogy nem kellesz neki. Én is jártam hasonló cipőben, csak Én nem mondtam el a lánynak. Aztán kiábrándultam belőle.

Sok sikert!

18/F

2020. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat/biztatást, igazán kedvesek vagytok :). Amúgy 16 múltam szeptemberben.
2020. dec. 26. 23:50
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#6-nak igaza van. Nos alapból szerintem hagyd, viszont nem láthatunk bele a helyzetetbe. Szóval ha mindenképpen akarod, akkor tényleg kockáztas "mindent", és állj elé ÉLŐBEN. Tényleg valami extrémet találj ki, valahogy ki kell tűnöd a tömegből. És azért javasolnám az utóbbit, mert a leírásod alapján tényleg egy ribis lánynak tűnik, de ha nem próbálod meg nagyon megbánod (saját tapasztalat :/), másrészt ha még se jön be, akkor igazából bármikor szakíthatsz vele, legalább tapasztalatot szerzel. Ha elutasít, akkor pedig nagyjából semmit sem vesztesz (mondjuk ha ismerősi kör pl osztálytárs akkor necces lehet)

Mindenesetre sok sikert kívánok én is!

2020. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

6ja 2 t jelenthet, hogy csak barat vagy neki de emiatt mostmar ellenseg

vagy hogy zavarba okkal (hasonlo erzesek, persze nem szerelem csak elgondolkozott) jott es majd lesz valami

2020. dec. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi mégegyszer, 9. Ez nagyon jó lenne, de nem hiszem :D. Az hogy találkozzak vele.... Nem tudom, most Ausztriában vagyok, hamarosan megyek haza. Találka, mi?... Csak úgy soha nem találkozunk. Max írni tudnék neki hogy lenne kedve valamikor találkozni. Ez jó ötlet? Ha nem akar akkor... Akkor majd eldől, de ha akar akkor az lehet egy jel is?
2020. dec. 27. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!