Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A volt barátom együtt volt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom együtt volt a barátnőmmel mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval 1évet és 3 hónapot voltam együtt a barátommal ebből az időböl 7 hónapot együtt éltünk ő néha ment inni a barátaival és én egyedül voltam otthon veszekedtunk ez miatt néha 1 hónapja külön vagyunk mert haza jöttem és az 1 hónap alatt kérlelt hogy menjek vissza és 2x is el jött értem hogy vigyen vissza de nem mentem anyuék miatt ők nem szeretnék vele legyek szerintük nem hozzám való a 4 nappal ez előtt le tiltott és nem beszélünk én a tegnap rá írtam és mondtam neki hogy vissza megyek hozzá és ő azt mondta nekem hogy ha vissza megyek őszinte lessz velem mikor le tiltott azon az estén írt neki egyik barátnőm hogy át megy hozzá ő el mondta nekem hogy meg csókolta de szerintem több is volt mint mondja teljesen össze törtem és nem tudom mi legyen igaz nem voltunk akkor együtt és így nem tudom vissza menjek e vagy sem nem tudom hogy túl tudom e tenni magam ezen 😌

2020. dec. 27. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokásos szivás. Aki kepeszt igy jár.
2020. dec. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, legalább egy vesszőt b*sszál már a szavak után...

Én nem mennék vissza hozzá

2020. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Baszki, de rohadt nehéz volt ezt egy levegővel végigolvasni. Osztom az előttem szóló válaszát, igazan hasznalhatnad azt a kur va vesszőt
2020. dec. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül, aki 9 sorban ír le egy mondatot (sajnos, hogy így van). Ezért nem marasztallak el, hiszen zaklatott vagy.

Inkább válaszolok:

Sokat veszekedtetek. Lényegtelen, vagy lényegbe vágó dolgokon? Ha lényegtelenek, akkor mi a fenének kell ezek miatt veszekedni?

Kétszer eljött érted azzal, hogy ha visszamész (ZSAROL!), akkor őszinte lesz. Tehát őszintén elmondja, hogy járt nála a barátnőd, akinek szimpatikus lehet a fiú, hiszen maga ajánlkozott, hogy átmegy hozzá. Nem gondolom, hogy ne lett volna más is közöttük, mint puszi (hacsak nem volt jelen a Vörös Hadsereg, amikor egyikőjük nem akart többet, mint puszit).

Nem volt szép a fiútól, hogy fogadta a lányt, a lánytól meg nem volt szép, hogy gyorsan felkínálkozott a bepótolásodra a fiúnál.

2020. dec. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!