Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mennyire normális? Csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális? Csak játszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jóban voltunk/vagyunk. Fél éve szakított vele az exe és nem bír tőle elszakadni. De közben egyszer már volt hogy más lánnyal smárolt. Körülöttünk sokan mondják hogy nekünk össze kell jönnünk. Szoktunk ölelkezni és párszor megfogta a kezem. Legutobb az utcánkban sétáltunk pár barátunkkal este, megfogta a kezem de amint hátranéztek eldobta. Ez alapból rosszul esett. De volt aki észrevette aztán privátba kérdezgették hogy érzett e valamit irántam és mondta hogy dehogy. De én nem értem. Akkor ne pusziljon meg, ne fogja a kezem, ne ölelgessen. Plusz amikor az exéről áradozik az nagyon fáj. Tényleg nem iszik nem dohányzik azonos az érdeklődési körünk. Nekem is mondta hogy ez részéről csak barátság. Mit tehetek?

2020. dec. 28. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Megmondod neki hogy fiam, elkapsz vagy mi lesz?
2020. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Allitsd valasztas ele. Vagy hivjon el vagy vege. Persze ahogy erzed, de az senkinek nem jo, ha csak jatszadozik
2020. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
82%
Tudja hogy te pontosan hogy érzel? Lehet azt gondolja te sem gondolod komolyan csak amolyan barátság extrákkal
2020. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok?
2020. dec. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Mindketten 17
2020. dec. 28. 22:47
 6/18 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! Kicsit elengedem a dolgot mert az utóbbi 24 órában nagyon adta a jeleket hogy nem érdeklem
2020. dec. 28. 22:48
 7/18 anonim válasza:
100%
Lehet hogy csak azért csinálja mert fél a többi barátja reakciojátol, lehet hogy szekálnák ezzel. Szerintem ha tetszik neked akkor próbálj meg te is jatszadozni vele és ha nem béna veszi a lapot és kezdeményez
2020. dec. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Végül arra jutottam hogy valoszinuleg csak az érzés hiányzik neki hogy valaki foghassa a kezét... de majd leállítom valahogy
2020. dec. 29. 10:33
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Vedd figyelembe, hogy elhagyta őt a kedvese. Lehet, hogy most csak nagyon óvatosan mer színt vallani irányodba. Tudasd vele, hogy többre számítottál nála és sajnálod, hogy tévedtél és szomorú leszel szilveszterkor...

Ffi.

2020. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar semmi komolyat.

Ha akarna, észrevennéd, nem kéne találgatni. Ha az exéről áradozik, akkor belé szerelmes és nem érdekli, hogy ez téged hogy érint. Válassz olyat, aki felvállal téged és rólad áradozik.

2020. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!