Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

Mit csináljak, ha totál belezúgtam egy lány osztálytársamba,aki nagyon jó barátnőm,viszont ő nem szereti a lányokat (alakul neki egy fiúval valami).


Tudom, hogy ilyenkor hagyni kell a "francba"

De hogyan tudnék túlesni rajta?


16/l



2021. jan. 3. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Es pasival már próbáltad a dolgot?
2021. jan. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

1# ez most hogy jon ide?


Kérdező:A barátnődnek lehet el kéne mondanod,tudom tök nehéz de ha bent tartod sokkal rosszabb,inkább legyél őszinte szerintem...Mert egy idő után a barátnődhöz a hozzáállásod változni fog feltűnően.

2021. jan. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok: És igy könnyebb túlesned rajta.
2021. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
Ugy hogy 16 éves, es mar találgat a nemi identitasat illetoen. Elfogadon én a homo meg más lobbit, de nem egy éretlen 16 evestol. És ez 18 plusszos oldal.
2021. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos elég sok 16 és 16év alatti lányok s fiúk vannak itt amúgy:D

Nem minden esetben éretlenek a 16 évesek. Lehet tényleg csak a kíváncsiság tombol vagy tényleg így van hogy vonzódik. De ezt már elég hamar észre lehet venni hogy mas nemhez vonzódsz(Szerintem):D

2021. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
5%

Ha szeretnél beszélgetni meghallgatlak.

N

2021. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :)
2021. jan. 3. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!