Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a reakciója,ha újból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a reakciója,ha újból írnék neki? Fiúk,ti hogy éreztek ezzel kapcsolatban? Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

Régi történet már az enyém,hátha nem is olvassa az érintett :)

Volt itt régebben gyakorin egy fiú, akivel sikerült hónapokon keresztül beszélgetni, élveztem a társaságát, és jól elvoltunk.

De aztán bekövetkezett az,ami mindig. Meguntuk egymást. Illetve, az én részemről sajnos előfordul. De az ő írása is változott, fáradt és elfoglalt volt... és eljött az a pont, hogy nem válaszoltam neki, nem is szándékosan,de aztán később, napok múlva már nem is volt kedvem, úgy éreztem, neki már csak teher a beszélgetés, és elment a kedvem Tőle...mivel ugyanezt éreztem felőle. Azóta hónapok teltek el, és mindig eszembe jut,hogy mennyi mindenről tudnánk beszélni, mennyi minden történt azóta... és hogy nekem kéne lépni felé,ha egyáltalán még itt van :)

Viszont nem akarodzik. Nem a büszkeségem miatt, simán írnék neki....de félek, válasz nélkül hagy, és nem tudom, neki eszébe jutok e egyáltalán. Hogyan gondol rám? Én,aki csakúgy leléptem,amikor ő rosszabb passzban volt. De talán én is. Fura időszak volt.


Van itt olyan fiú,aki hasonlót átélt? Mi lenne vele kapcsolatban a reakciód, érzéseid?



2021. jan. 7. 14:13
 1/8 anonim válasza:
100%

Szia én is hasonló helyzetben vagyok. 8 hónapja itt megismerkedtem egy sráccal és azóta irunk de most nagyon az az érzésem van, hogy rám unt csak annyi, hogy én nem. Sőt nagyon megkedveltem és talán nem is lenne gond csak van egy fura barátnőm aki rá irt a tudtom nélkül és minden féle fura dolgokat mondott neki majd valami kamu profilról is rá irt és azon is csesztette. Én erről eggyáltalán nem tudtam de a srác most ezért rám haragszik :( Nem tudom mit csináljak, tiltani is akart. Rám is unt szerintem és most ez.


De szerintem nyugodtan irj rá, lehet, hogy ő is pont ebben a helyzetben van, nem mer rád irni. Próbáld meg ha nem válaszol nem veszitesz semmit de ha nem irsz es lehet, hogy válaszolna akkor viszont igen. :D

2021. jan. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Thispain ***** válasza:
100%

Ha írsz neki, nagy valószínűséggel mindez kiderül, ellenben, ha nem, homályban marad. Fiúként én meglepődnék egyébként.


Miért félsz amúgy attól, hogy nem válaszol esetleg?

2021. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért,mert akkor elég lehangoló társaság volt, napok múlva válaszolt, folyton fáradt volt, szenvedett az iskolától. De még akkor is érdeklődött felőlem.

Én meg minden magyarázat nélkül faképnél hagytam :(

2021. jan. 7. 14:49
 4/8 Thispain ***** válasza:
100%
Ez esetben 50% az esélye, hogy válaszol. Legfeljebb elnézést kérsz ezek miatt.
2021. jan. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a faképnél hagyása elég csúnya dolog volt, azért ebben igaza volt!

De próbáld meg, kérj bocsánatot tőle, és akkor te nyugodt szívvel fekszel le. Nem veszíthetsz! Remélem, ha haragszik, akkor megbocsát neked!

2021. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem haragszik, csak változott😁

Köszönöm 😊

2021. febr. 9. 19:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon örülök, hogy így volt!😌👍
2021. febr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen!🙂
2021. febr. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!