Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kb. mikor leszünk először...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. mikor leszünk először szerelmesek? Ti hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

Nem csak igazi, nagy szerelem számít, hanem akér csak amire azt hittétek, vagy ilyesmi.

Mert nagyon sokan már 12-13 évesen szerelmesek meg pasiznak, én meg itt vagyok 17 évesen, és kb. semmi.



2021. jan. 7. 14:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én kb 8 évesen lettem először, évekig tartott és még most is elismerem. Persze embere válogatja, nem szabad rástresszelni, ez úgyis hirtelen jön, előbb-utóbb te is megtapasztalod. Ilyen téren sosincs késő, megéri inkább várni minthogy csak azért járni valakivel hogy az is legyen meg.
2021. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nekem is nyolc évesen volt az első. 3 évig "jártunk" a fiúval aztán történt egy kis baleset és szakítottunk. De az nagyon szép emlék nekem. A hugaink azóta barátnők😇
2021. jan. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%
3, de nemi élet hiányába csak barátok voltatok
2021. jan. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Az összes gyerek szerelem nemi élet hiányos. De attól lehetett szép emlék.
2021. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ezt csak utólag látod, hogy lehetett volna szerelem is
2021. jan. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Stark2000 ***** válasza:

Gyerek szerelem elég sok volt nálam: 13 évesen voltam először szerelmes (talán azóta se voltam annyira túlfűtve érzelmekkel), rá 2 évre is megtalált a szerelem mással (ekkor lett elsőnek kapcsolatom), azóta viszont talán egyszer volt, amikor úgy éreztem tudnék szerelmes lenni - természetesen kikosarazott az illető. :D


20F

2021. jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én egy éve vagyok szerelmes egy fiúba. Egy csomó ideig azt hittem hogy viszonzatlan, de kiderült hogy nem. Ő is érdeklődik irántam, csak nem lép. Talán mert nem tudja hogy hogy érzek vagy nem tudom. Nem ismerjük egymást. Egy évvel nagyobb mint én. Én pedig nem lépek mert hát nem akarok beégni. 15l
2021. jan. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Joskagaming ***** válasza:
Kb. 12 éves koromba tetszegetett néhány lány, de az első szerelem 13.5 éves koromban érintett meg.
2021. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12 éves koromban voltam először "szerelmes" és eleinte azt hittem viszonzatlan aztán elkezdtem olyan jeleket kapni hogy mégsem viszont túl sokáig vártam azzal hogy elmondjam neki igy semmi sem lett belőle de utánna még sokáig beszéltem az illetővel ezért elég nehéz volt őt elfelejteni és kb.másfél évig voltam belé "szerelmes" és még amikor már visszautasított (volt neki barátnője) és még ugye beszélt velem akkor is kaptam néha olyan jeleket mintha hazudott volna és bejönnék neki... Miután elfelejtettem utánna elkezdtem beszélgetni egy másik sráccal és hát eleinte még csak a barátnőim szoltak,(hogy ne nézzem már ennyire feltűnően stb..)de később én is észre vettem hogy tényleg tetszik ami később "szerelemmé"vagy valami olyasmivé nőtte ki magát (abból se lett semmi se) viszont azóta semmi sem
2021. jan. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
18 éves lány vagyok. 12-16 éves korom között voltak párkapcsolataim, komolyabbak és kevéssé komolyak egyaránt. Szerelmes még sohasem voltam.
2021. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!