Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kell tenni ahhoz, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tenni ahhoz, hogy férfiként valaki annyira vonzó legyen, hogy már "ő válogasson"?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy van e olyan férfi, aki elérte azt a szintet, hogy már inkább a nők kezdeményeznek felé, és nem fordítva az alap. Meg mondjuk, jó oké. Értem, hogy nincs olyan, hogy mindenkinél bejön valaki, de mondjuk az esetek kB. 50%ban sikerül összejönnie azzal, akit kiszemelt magának? Van közöttetek ilyen? Ha igen hány évesek vagytok? Milyen a jellemetek? Tisztázzuk, hogy nem magamnak akarok tanácsokat kérni, puszta kíváncsiság az egész. 19/F

2021. jan. 8. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát legyél olyan mint a nők, játszd el hogy magaddal foglalkozol csak... És a nőknek elég a külsővel foglalkozni, de nekem mint "férfi khmkhm" már nem. Építsd magad, ne csak mondd és akkor több "jelentkeződ" lesz. Nem fognak odamenni és elhívni, az ritka eset. Inkább csak "jeleket" fognak küldeni.
2021. jan. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ezen múlik. Én kezdeményeztem már fiúnál, és nem azért mert valami olyan "szinten" van, hanem mert NEKEM megtetszett,valami megfogott benne. Mindenkinek nem lehet tetszeni,de ha nem vagy ápolatlan,bunkó, stb akkor biztos lesz olyan aki nálad is kezdeményez
2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Á.Zoli ***** válasza:

Szerintem nagyon fontos a rendezett kiegyensúlyozott élet, amitől egyszerűen a kisugárzásod olyanná tesz.

Ha optimista, pozitív, energiagazdag hatást keltesz, akkor szeretnek az emberek a társaságodban lenni.

Még egy dolog, az igényesség jó ha magától jön :)

2021. jan. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha lenézel mindenkit hiába nem vagy jobb náluk semmivel, lekezelő vagy és tiporsz. De az ilyen viselkedéssel értelmes lányt nem fogsz össze szedni, csak agyhalott csitriket. Ha értelmes lányoknak akarsz bejönni akkor elég ha határozott vagy, érett és udvarias valamint adsz magadra.
2021. febr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Hát figyelj. Ha a tőled fiatalabb, 16-17 éves lányokat akarod megcélozni, elég annyi hogy le fogod őket sz.rni,az üzeneteire nem válaszolsz egyből, hanem mondjuk egy óránként. Elkezdesz a báratnőivel is beszélni, úgy, hogy a barátnői jó véleménnyel legyenek rád, szóval jóban fognak rólad neki beszélni. Instagram, FBra posztolj más lányokkal, még akkoris ha csak barátok. Nem adhatsz neki túl nagy figyelmet, mert egyből meg fog unni.


Ha tőled idősebb csajra vagy kíváncsi, teszem azt egy ilyen 20-24 éves korosztály. Na ők már éretebbek, de akkorsem adhatsz nekik túl nagy figyelmet. Náluk már valamiben szerintem sikeresnek kell lenned, és kell lenni egy hobbinak. Mondjuk lejársz kondiba, dolgozol, meg ilyenek. Szóval látni fogja, hogy el vagy nélküle is, és hogy magabiztos felnőtt férfi vagy.

Nem lehetsz felelőtlen. KB. Ennyi asszem:)

2021. febr. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Mindkét kategóriához még oda tartozik az, hogy légy ápolt, hajad rendszeresen vágva legyen a hajstílusod szerint. Szakállt növeszted, vagy borotválod, attól függ, hogy hogyan illik jobban. Az illatod legyen mindig jó és friss.
2021. febr. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sose a srác választ. A lányok már előbb kinézik a fiúkat ésúgy alakítják a dolgokat hogy "véletlenül " összefussanak úgy alakítják a dolgot hogy úgy érezd te kezdeményezel de ők irányítanak legtöbb esetben.(persze tisztelet a kivételnek nyilván csak nagy általánosságba mondom nem jellemző mindenkire)
2021. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!