Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Nektek milyen lány jön be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lány jön be?

Figyelt kérdés

Külsőleg is, belsőleg is. Mi nem tetszik. Stb..

Ha lehet 20 év alattiak válaszoljanak. Köszönöm



2021. jan. 8. 17:51
 1/9 A kérdező kommentje:

És még valami, esetleg ha lehet valamilyen képet is mutassatok google - ról , híres lányokról stb..

Az alakja és az arca is benne legyen

2021. jan. 8. 17:58
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

50-en vagyok, az még belefér? xD Na de viccet félretéve, inkább a molettebb, teltebb testalkatú lányok jönnek be, meg a hosszú haj (mostanában egyre többet vágatják rövidre, ami szerintem kb 1000-ből 1-nek áll jól), meg a telt ajkak, meg a szép arc, bár ez elég szubjektív, és külsőre kb ennyi. Itt van kép is: [link]


A belsőbe amúgy meg nem mennék bele, az egy sokkal húzósabb téma.

2021. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek nagy elvárásaim, ne cigizzen, ne igyon, nyilván ne is drogozzon.

Kedves türelmes megértő stb stb

Ápoltság meg ilyenek szerintem alap.

2021. jan. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Külsöleg nem számít, viszont elöny: kék szem, szöke hosszú haj, divatos öltözkōdés, 150-165 cm magasság. Lényeg, hogy ne drogozzon, ne legyen alkohol függö. Belsöleg legyen kedves, aranyos, romantikus, szeressen úgy ahogy vagyok, legyen hüséges. Tehát az alap dolgok.


ui: Vékony vagy telt, nem számít az sem, bár személy szerint a teltebb lányok jobban tetszenek nekem.


17/F

2021. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

[link]

Ő már jó .

2021. jan. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szép szem, szép mosoly,hosszú haj, sportos alak. Nekem más nem is kell
2021. jan. 9. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Joskagaming ***** válasza:
100%
Hát én először a külsőt nézem, és ha az tetszik, akkor belülről is meg szeretném ismerni (na de nem olyan értelemben). Szeretem ha egy lány mellett őszinte lehetek, és meghalgat. Elvárom, hogy őszinte legyen velem. Lehessen vele nyugodtan, hidegvérrel bármilyen témáról beszélni.
2021. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 SIDLER22 ***** válasza:
43%
2021. jan. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne zigarettázzon és ne legyen alkoholista (arra értem hogy bírjon 2 felest,de ne igya szanaszét magát)

Kb ennyi

Ha részletesebb akarok lenni akkor bejönnek a hosszúhajú és barna szemű lányok. Testalkat... hát karcsú,de igazából nem a testsúly a lényeg. 2 vagy 10 kiló plusz, nem a világvége. Belsőleg pedig hát nem is tudom..... ne legyen féltékeny túlságosan,és tudjon zserbót sütni :))

16/f

2021. jan. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!