Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit csináljak majd?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak majd?

Figyelt kérdés
Van egy pasi a szomszédban aki nagyon tetszik egy évvel idősebb és a szüleim áthívták őt meg a szüleit újévkor mink bementünk a bátyám szobájába és beszélgettünk (a bátyámnak van csaja és azzal mindig azt csinálják) és egyszer felhoztam hogy nem fura neki hogy azon az ágyon ülünk ahol a tesóm pár órával ezelött a barátnőjével kefélt,erre azt mondta hogy csináljuk mi is? Zavarba jöttem ezért nem válaszoltam majd úgy kb 1 perc néma csönd után megkérdezte hogy megujjazhat-e,én erre igent mondtam,mert már kb 1 éve szerelmes vagyok belé éppen elkezdett simogatni és lassan vetköztettni alul,mikor betoppant anyám,matt részeg volt ezért szerencsére nem értette mire készülünk,megkérdezte jól érezzük-e magunkat és hogy megismételik-e majd ezt a látogatást mégegyszer erre a fiú rögtön rávágta hogy igen,holnap este itt fog aludni és izgulok hogy mi fog történni mit csináljak majd?

2021. jan. 9. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hátha te így adod magad, akkor feküdj le vele.
2021. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok nem igazán tudom hogy milyen érzés meg ilyenek
2021. jan. 9. 01:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt a qrva, egyből lefekudsz.

Mennyire ismered?


Lehet a szomszéd srác cssk szexkapcsolatban lenne veled...

2021. jan. 9. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Előtte inkább járatok még kB 6 hónapot. Ha tud várni addig a szexxel akkor szeret. Ha nem akkor csak ki akar használni.
2021. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

A lány akarja.

Semmi miatt ne aggódj. Majd jön magától.

2021. jan. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nos ?
2021. jan. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy story timeot kérlek. Ez a sztori kísért már főbb hete hogy vajon mi volt. Meséld már el♥️

2021. jan. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem is meséld eel! 18l
2021. febr. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kérlek^^
2021. febr. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel egy éve szerelmes vagy belé többször is találkoztatok és át is ment hozzátok?A szüleid csak mostani alkalomkor hívták át vagy volt már többször is?mikor találkoztál vele először és hogyan volt az ismerkedés?
2021. ápr. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!