Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk/lányok ti miket mondotok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/lányok ti miket mondotok a kiszemelteteknek?

Figyelt kérdés
Pl utalni akartok arra hogy tetszik(ha nem tud róla), miket szoktatok tenni/mondani? Kort,nemet is
2021. jan. 9. 19:46
 1/3 anonim ***** válasza:
18%
Egy antilop nem antilop, két antilop már antilop. 100%-os hatákonyságú, ebből mindig rájönnek, mit akarok.
2021. jan. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsi a tet, kedvem sotet! Ez meg az en aduasz mondatom, ebbol is mindig mindenki tudja, mit szeretnek.
2021. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát nekem volt egy kiszemeltem még 1,5 éve, úgy akartam tudatni hogy tetszik nekem, hogy kerestem a társaságát, mindig tőle kértem el a házit (amit amúgy felírtam :D), próbáltam viccelődni vele amikor egy beszélgetésben voltam vele, és ha valamivel megbántottam akkor persze empatikusan próbáltam megbeszélni vele. Persze amikor ezeket csináltam mindig kicsit zvarodottan mentem oda hozzá, látszott is talán rajtam hogy éppen a komfortzónámon kívül vagyok. Gyakran előfordult órán,vagy bárhol, hogy kerestem a tekintetét, ezt észre is vette. Én valahogy így próbáltam "jelezni" neki. :D

19F

2021. jan. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!