Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, miért van az, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van az, hogy nem kérdeztek vissza egyszer sem, hogyha még szeretnétek is beszélgetni?

Figyelt kérdés

Többször találkoztam már olyan lányokkal, akik írták is, hogy szívesen beszélgetnének, meg satöbbi, de aztán mikor oda került a sor, par kerdes utan mindig megunom, mert csak valaszolgatnak, es egyszer nem kerdeznek vissza xd

De aztan ha nem kerdezek akkor a kovetkezo kerdesig felszivodnak (ha egyaltalan nem jon kerdes, majd masnap irnak csak xd)

21/F



2021. jan. 10. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Sztem csak analfabéták. Nem kell ezt kerülgetni. Sok csajjal beszéltem már. Volt sok, aki nem írt semmi értelmeset, amikor hagytam hogy ő közeledjen, olyasmit írt h mi a kedvenc színem. Egyiknél le akartam lépni többször, mondtam neki, hogy nem tudom minek etet, ha nem is akar semmit. Aztán mondta, hogy de akar nagyon, csak nem tudja mit mondjon.


Volt másik csaj, aki csak arról beszélt, hogy mit vásárolt be a boltban, mit evett aznap. Attól hogy te jól kommunikálsz, megvan hogy vezesd a beszélgetést, másnak nem jön alapból, akármilyen furának is tűnik.

2021. jan. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!