Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan történt az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történt az első csók?

Figyelt kérdés

Mennyi idősen történt?

hol?

mikor?

azzal történt, akivel szerettétek volna?

Lett belőle utána valami?



2021. jan. 10. 19:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
13 évesen egy gördeszkapályán 2018. május 26.-án. Azzal történt, akivel AKKOR szerettem volna, utólag már máshogy látom, ugyanis két héttel később szakítottunk.
2021. jan. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
14 voltam, harmadik találkozó volt a sráccal akit neten ismertem meg, kimentünk szakadó esőbe a westend tetőre és bumm. Amúgy egyáltalán semmi sem volt, nem is tulajdonítok neki nagy jelentőséget, utána 1 hónapot voltunk együtt, de közel sem illettünk össze, úgyhogy véget vetettem neki. Nem bántam, hogy vele történt, tapasztalatnak jó volt és ennyi.
2021. jan. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SIDLER22 ***** válasza:
94%
A Westend teteje :D Valahonnan már hallottam róla...
2021. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
A Westend teteje népszerű helyszín!:D
2021. jan. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
96%

17 éves voltam, egy sráccal már hónapok óta beszélgettünk, ismerkedtünk, aztán meghívott hozzájuk egy kertipartira. Odabenn folytattuk a bulit, mert esett az eső, aztán felkért táncolni. A szám végén a karomnál fogva kirángatott az esőre és megcsókolt.

Ennek már 5 éve, most készülünk összeházasodni :).

2021. jan. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
18 évesen, a második randi végén autóban. Nagyon fura volt, meg is lepett, mert hirtelen történt az utolsó pillanatban (már készültem kiszállni), úgyhogy nem is csináltam kb semmit. Mi sem voltunk együtt sokáig, szintén kb egy hónap, csúnya vége is lett a dalnak, de ez szép emlék. Ő volt az első barátom, szóval nyilván vele szerettem volna.
2021. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%
22 éves voltam.Egy esős őszi éjszakán történt sok-sok évvel ezelőtt,de ha akarnám se tudnám elfelejteni.Hazakísértem,Ő kérte,hogy álljunk meg az iskola kapujánál.Hideg volt,el voltunk ázva,megsárgult levelek hullottak a fákról a tócsákba.Odahajolt hozzám és megcsókolt.Azzal a nővel történt akivel szerettem volna,életem első szerelme volt,senki mást nem akartam rajta kívül a világon,de mégis teljesen váratlanul ért mert abban a hitben voltam hogy csak barátként tekint rám.Nem lett belőle komoly kapcsolat mert nem tudtam hinni benne,hogy tényleg engem akar,úgy éreztem hogy nem én vagyok az az ember aki mellett boldog tud lenni.Végül rájöttem,hogy el kell engednem,megszakítottam vele minden kapcsolatot.Ezzel kést döftem a saját szívembe de ott és akkor ez nem történhetett másként.Hálás vagyok az életnek minden pillanatért amit vele tölthettem.Nem vele jártam végig de vele indultam el a férfivá válás útján.
2021. jan. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

15 évesen, elvitt egy különleges helyre, megkérdezte hogy leszek e a barátnője (félénk voltam, nem akart letámadmi), igem volt a válaszom, majd megcsókolt.

Ennek 2 év 2 hónapja, még együtt vagyunk, és együtt is tervezünk lenni sokáig

2021. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen.

Egy parkban.

Én mindig hátráltam.

Tapasztalatlanként egy tapasztaltal gondolom tudjátok milyen.

Egyáltalán nem bántam meg.

Még mindig imádom a csókjait, a száját, mindenét. 🤷🏼‍♀️

2021. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
79%

Suliban, megcsókoltam teljesen spontán.

Kb 2 hónapig voltunk még együtt

Nem élveztem

2021. jan. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!