Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudok rajta kiigazodni....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok rajta kiigazodni. Mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Nagyon jóban voltam egy fiúval, a legjobb barátaim közt tartottam számon. Rosszul kezeltünk egy nézeteltérést és megromlott a kapcsolatunk, egy pár éve nem vagyunk beszélőviszonyban. Nyáron a közös baráti körünkben volt egy kisebb esküvő, ahová én is elmentem 2 barátnőmmel. Elég elegáns voltam, szép sminkem és hajam volt, a szokásosnal szebben néztem ki. Láttam hogy többen megnéznek és a barátnőim is megdicsértek. Ahogy az ajtónál álltunk sort, láttam hogy az egyik oszlop mellől a srác néz engem. Mikor látta hogy észrevettem akkor sem.kapta el a tekintetét, hanem hosszasan nézett tovább, kifejezés nem volt az arcán. Amikor a terembe mentünk állófogadásra, az emeleten megláttam hogy fentről is engem figyel. A rokonai is figyeltek. Nem jön oda hozzám, nem keres, de így nézett. Akkor ő most haragszik rám vagy tetszem neki vagy akkor mi van? Mégsem utál?

2021. jan. 12. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Tetszettem neki sminkben nem közömbös irántam
Folyton nézés ellenére is utálhat
6 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted őt, akkor hívd el kávézni, sétálni stb. Ha az jön le, hogy élvezi a társaságod, akkor lehet, hogy szerelmes beléd. Az, hogy az esküvőn folyamatosan nézett, nem jelent semmit.
2021. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valamiért csak engem nézett..annak oka lehet
2021. jan. 12. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
32%
Akkor valszeg szerelmes beléd
2021. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Csak megnézett
2021. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó sokáig
2021. jan. 12. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Igen, 100%, hogy belédzúgott. Gondolom, ezt akarod hallani tőlünk.
2021. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt, csak egy hintet, h kb. mi lehet...azt nem fogom elhinni senkinek, hogy csak megnézett, mert amikor valakot negyed órán át bámulok, az nem megnézés
2021. jan. 12. 22:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!