KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom ilyenkor mit kellenn...

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Nem tudom ilyenkor mit kellenne tenni?🙁 többi alul

Figyelt kérdés

SzĂłval elƑször is nekem van egy legjobb fiĂș barĂĄtom kb egy Ă©ve elkezdtem többet Ă©rezni vagyis inkabb kötƑdtem hozzĂĄ de nem akartam lĂ©pni fĂ©ltem hogy elutasĂ­t majd aztĂĄn ezzel fel is hagytam.. majd lett nem olyan regen egy baratom tavkapcsolat o idosebb mint en nyilvĂĄn nem erre van szĂŒksĂ©ge folyton vita van mert engem szĂŒleim nem engednek messzire o nem akar jönni mindegy lĂ©nyegĂ©ben ennyit errƑl nem tudom vele mit kezdjek mert kb egy par hete almodtam ezzel a bizonyos fiĂș barĂĄttal majd elkezdtem rajta sokat gondolkodni uhh azt elfelejtettem mondani hogy egy kĂ©t hĂłnapja kikerdezett hogy el e tudnam kĂ©pzelni Ƒt meg engem de hat igazĂĄbĂłl nem mondtam konkrĂ©tat csak azt hogy furcsa lenne mĂ©g prĂłbĂĄltam ellenezni ugyanis en mar akkor "kapcsolatban" voltam aztan par napja beszĂ©ltĂŒnk Ă©s konkrĂ©tan elmondta hogy Ƒ azon gondolkodik hogy milyen lenne ha mi komolyan egyĂŒtt lennĂ©nk Ă©s most nem tudom mit kezdjek.


Szerintetek? KĂ©rlek ne oktassatok kiđŸ„ș



2021. jan. 14. 17:40
 1/8 Stark2000 ***** vĂĄlasza:
100%

A tĂĄvkapcsolatot kidobnĂĄm a francba, lĂĄtszĂłlag semmi Ă©rtelme ha te nem mehetsz, a fiĂș meg nem hajlandĂł utazni - ne is haragudjon meg, de akkor b@***a meg, ha ennyire nem kĂ©pes.

A fiĂș barĂĄtodnak meg lehet elmondanĂĄm a helyedben, hogy eltudnĂĄd kĂ©pzelni vele, Ă©s hogy Ă©rzel valamit irĂĄnta.

2021. jan. 14. 17:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/8 anonim vĂĄlasza:
73%
Szerintem a barĂĄtodnak adnĂ©k esĂ©lyt, lehet mĂ©g kialakulhat belƑle valami de okosan csinĂĄld ne dobj rĂĄ mindent hirtelen. És egyetĂ©rtek az elsƑ vĂĄlaszolĂłval a pasidat meg basszad ki a picsĂĄba, egy paraszt.
2021. jan. 14. 18:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Osztom az elƑzƑek vĂ©lemĂ©nyĂ©t. Engem se engednek a szĂŒleim a barĂĄtomhoz, de Ƒ kĂ©pes eljönni hozzĂĄm addig amĂ­g ez meg nem oldĂłdik.
2021. jan. 14. 18:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nekem is a legjobb fiĂș barĂĄtom lett a pasim. A tĂĄvkapcsolatot meg hagynĂĄm a francba.
2021. jan. 14. 18:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/8 anonim ***** vĂĄlasza:
50%
Csak nekem Ă©rthetetlen, olvashatatlan? 😐
2021. jan. 14. 18:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/8 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
Nekem is fura volt, ahogy olvastam. A kĂ©rdĂ©shez: ez a tĂĄvkapcsolat hosszĂștĂĄvon nem fog mƱködni. Nem is talĂĄlkoztok, Ășgyhogy mĂ©g most jobb vĂ©get vetni neki.
2021. jan. 14. 22:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/8 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Igazatok van elĂ©g rosszul fogalmaztam😅 de nagyjĂĄbĂłl Ă©rthetƑ a lĂ©nyeg remĂ©lem.

Köszönöm a vålaszokat

2021. jan. 15. 01:55
 8/8 Szivessa3 ***** vĂĄlasza:
81%
Én sem tudom, mit kellene tenned.
2021. jan. 17. 00:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!