Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lesztek szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lesztek szerelmesek ebben a korban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt nemrég egy lány aki nagyon bejött. Nem jöttek össze a dolgok, és ez eléggé levitte az önbizalmamat csajozás terén (pedig amúgy szerintem elég jól nézek ki, és már kaptam a környezetemtől is visszajelzéseket).

A lényeg, hogy a haveroknak már mind van csajuk, nekem meg nincs senki aki most nagyon tetszene. Távol áll tőlem, hogy ráírjak/beszéljek valaki olyannal, aki iránt kb. semmit nem érzek csak használni akarom mint egy eszközt (ismerek több ilyet is). Először ráírni valakire csak úgy és utána beleszeretni, vagy már eleve érezni kéne valamit? Tényleg kíváncsi lennék, hogy a korombeliek mit gondolnak erről!


16F



2021. jan. 15. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasználni ne... Pofátlanság. 20/f
2021. jan. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én is nagyot néztem, amikor azt mondta az egyik haver, hogy “na ez egy menetre jó lesz” :O

Sokan így gondolkoznak, ezzel nem tudok azonosulni, én lennék a fura?

2021. jan. 15. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan így gondolkodnak, de ez éretlen felfogás. Nem mondanám hogy furcsa vagy, csak két véglet van.
2021. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy vagy fura!Normális:D

Amúgy ismerkedj kicsit neten a közelebb álló lányokkal(Akikkel egy suliba jársz pl és ha már szimpatikus az is tök jó!)

Beszélgettek pár napig és te azt érzed hogy megfogott nagyon,vagy nem. És egy találkozó mindent eldont:)).

Csak ne sok lányra írj rá pl a sulidból...

2021. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Stark2000 ***** válasza:
88%
Volt, hogy nem indult semmi komolynak egy beszélgetés, mégis szerelem lett belőle, de ez (nálam legalábbis) a ritkább eset. Ha valakivel kialakult valami, általában akkor én kezdeményeztem, mert tetszett annyira, hogy megakartam ismerni jobban, és érdekelt a személyisége.
2021. jan. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a hasznos válaszokat!


A privát üzeneteket irogató homoszexuális férfitársaimat pedig megkérem, hogy máshol próbálkozzanak ismerkedni, sehol nem volt a kérdésben, hogy “kalandot” keresnék!

2021. jan. 17. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azok írtak már nekem is egy kérdésem után XD
2021. jan. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De ezek nem hallottak még meleg társkeresőkről? Biztos van egy rakat, de azért kitartóan írja, hogy bizonyára meleg lehetek. Na hagyjuk már...
2021. jan. 17. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Majdnem ugyanebben a helyzetben vagyok en is. Nem kell eleve erezni valamit az elejen boven eleg ha csak szimpatikus es igen beszelgetes kozben jobban kialakul ez...De ne zavartasd magad hogy most a haverjaidnak van kapcsolatuk neked meg nem. Majd jon/alakul ez magatol
2021. jan. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!