Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van olyan, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan, hogy "annyira szeretlek, hogy már fáj"?

Figyelt kérdés

Kettő fiatal, közöttük 90 km távolság, 3 órás út. Másfél éves kapcsolat, az egyikőjük, a fiú, pedig rossz körülmények között élt.


Azt mondta ez a fél: "Nem bírom tovább, hogy mindig várom az időt a két találkozónk között, folyton rajtad kattog az agyam. Félek, hogy többre vágyok folyamatosan belőled, de a végén nem leszek képes megadni neked, amit kell. Félek, hogy a jövőben nem leszek neked képes megadni hátteret, pénzt, amit megérdemelnél. Az álmaim úgysem teljesülnek... Te pedig, hogy nem vagy mellettem mindig, iszonyatosan fáj. Olyan szívesen megölelnélek most is, de nem akarom megnehezíteni az időt, ami ezután következik."


Őszinte kapcsolat volt, minden nyomban. Hogyha ezt olvasod és arra gondolsz "biztosan érted hazudott", kérlek inkább úgy formálj véleményt, hogy tényleg igazat mondott a fiú.



2021. jan. 18. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Van, de szerintem az nem ilyen, amit leírtál. Ez szimplán egy nyálas monológ.
2021. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
A srác kivan az tény, erre fel merném rakni a szobám xD
2021. jan. 18. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Van, átéltem, de nem volt bátorságom szakítani, pont ezért, mert annyira de annyira szerettem őt. A végén mivel picit szerettem volna magamon segíteni és többet vele lenni (mi is távkapcsolatban voltunk, másfél órányira egymástól) és megfojtottam.

Én nem tudom elképzelni hogy azért szakítsak, mert ennyire fáj a hiánya, de hallottam hasonlót szóval szerintem van.

2021. jan. 18. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló, igen, azt elfelejtettem leírni, hogy úgy is kezdte, hogy "Nem volt merszem hamarabb megtenni eddig." És azt is elmondta későbbi beszélgetésünk alatt, hogy nem tudja jobb lesz-e, vagy megbánja-e, de úgy érzi, hogy meg kell próbálnia.


Első válaszoló, igazából nem így egybe írta le, van amit nem először kaptam tőle meg, én rövidítettem így egybe. Általában sok mindenkivel így fogalmaz, eléggé komoly. :'D

2021. jan. 18. 08:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég nagy kilátástalanságra és gyengeségre utal a fiú részéről. Nekem is rengetegszer hiányzik úgy, hogy sírni tudnék, de látom a végét, hogyha sokára is, de össze fogunk költözni. Amikor látom a Párom mosolyát, az mindent megér nekem, és nem számít a pénz nekünk (értelmesnek tűnsz, szerintem nem viselkedtél úgy, hogy direkt aggodalmat kelts benne, hogy nem elég jó hozzád).
2021. jan. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ötödik válaszoló, igen jól érzed... Azt mondta, hogy ő gyenge. Hogy elvesztette a reményt. Én viszont próbáltam mindig éreztetni vele, hogy számomra ő az az ember, akit mindenkinél erősebbnek látok és boldogabbá akarom tenni, mert a múltja nem ő. Ő egy remek ember, aki megérdemelné, hogy boldog legyen, csak nem hisz magában.

Annyi megesett már, hogyha nagyon akartunk találkozni, akkor adtam neki kölcsön a saját pénzemből (3000 Ft, szerintem nem sok), de ő neki a nyomorára emlékeztette, míg én csak látni akartam a mosolyát, mikor itt van. De el is mondtam neki, hogy annyi ideje lesz még visszafizetni, ha annyira szeretné, de még csak nem is kell, mert ez nem erről szól...

És egyébként köszönöm, hogy értelmesnek gondolsz. Nagyon sokáig most az elején elbizonytalanodtam, de sikerült felülkerekednem magamon és pszichológushoz is elmentem végül az érzéseimmel, és végre sikerült teljesen látnom mindkettőnk oldalát. Szerencsére pont úgy, ahogy egyébként a szakítás utáni első percekben is gondoltam. Hogy szeret... Csak túl sok neki.

2021. jan. 18. 09:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Tanultok?
2021. jan. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Idén leszünk mind a ketten 18 évesek, jövőre már érettségi, majd a többi. (A terveink eddig mindig megegyeztek egyébként, de azt mondja, hogy szerinte úgyse menne neki, amit akart és így ugyanolyan távol maradunk)
2021. jan. 18. 11:52
 9/11 anonim ***** válasza:

# 3-as vagyok

Ha tényleg úgy érzi elvesztette a reményt nem tudod megállítani őt, én tapasztalataimból írok mert én is éreztem úgy hogy elvesztettem a reményt, egy másik kapcsolatomban :(

Nem tudott megállítani és hiába próbálta helyrehozni, csak rontott a helyzeten mert bűntudatom lett és rosszabbul éreztem magam. 17/l egyébként.

2021. jan. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én már nem is akarom "megállítani őt". Inkább abban reménykedem, hogy hamarosan jobban lesz önmagával kapcsolatban és talán... Talán mikor másfél év múlva találkozunk (mivel megígértük szakítás után, hogy érettségi után találkozunk) esetleg át tudjuk beszélni a dolgokat. Mármint hátha újra megismerhetem, hogy ki ő. És mivel akkor már nem kötnek minket iskolához, több szabadságunk lesz, talán végre lesz esély, ha úgy hozza a sors. De ezt senki sem tudhatja.
2021. jan. 18. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!