Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még ha találkoznánk is párszor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még ha találkoznánk is párszor, lehet nem lenne elég, ti szerintetek megérné valaki miatt eldobni mindent?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, nagyon jól elbeszélgettüno az elején is, és mára már sokkal bizalmasabb lett a kapcsolatunk és a napokba ki is mondta hogy szeret és én is őt, de több mint 1000 kilométer van közöttünk.

Félek, mert azt mondta ha valakit nagyon megszeret képes lenne mindent ott hagyni, és az álom munkáját és félbe hagyni csak hogy vele legyen de én is megtenném, de nem engedi ahogy én sem engedem neki.


2021. jan. 18. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Messzebb nem találtál valakit magadnak? Amúgy én az ilyet nem erőltetném, eldobni meg aztán pláne dobnék el miatta semmit, fene tudja, hogy valójában milyen, hogy olyan-e, mint amilyennek a neten keresztül látszik, aztán jó eséllyel véget is érhet a kapcsolat, és akkor ott állsz, mindent fölégetve magad mögött a nagy semmiért (némi túlzással).
2021. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is éri meg. Tudom, hogy most nehéz, sokan voltak már ilyen, vagy hasonló helyzetben, köztük én is. Igaz, ott nem 1000 km volt a távolság hanem csak 100, de én is azt hittem, hogy jó ötlet lenne eldobni érte mindent, aztán meg rohadtul nem. Most így érzed, de egy idő után nem így fogod. Nem éri meg! Lesz jobb, sokkal. Hidd el, bár tudom, hogy most nem hiszel nekem.
2021. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Megismertem egy fiút"

Nem megismerted, hanem annak alapján itéled meg, amit és ahogy magáról MESÉL!

Még az élőbeszéd sem tükrözi a valóságot.

Videocseteltek?

Tényleg úgy néz ki, ahogy állítja magáról?

.

Ne adj fel mindent és rohanj hozzá, mert sikertelenség ("én nem ilyen lovat akartam") estén visszajöveteled nagyon nehéz lenne, rosszabb esetben sikertelen.

.

"képes lenne mindent ott hagyni, és az álom munkáját és félbe hagyni"

Ilyet gondolkodó ember nem mond és nem fogadja el, hogy tegye a másik.

Ha jönne hozzád, itt milyen munkát tudna szerezni magának? Az álommunkáját itt nem találja meg. az ott marad.

1000km az már nem Magyarország.

Van-e kellő nyelvtudásod, van-e ott keresett szakmád, amibő legrosszabb esetben, legalább egy ideig meg tudnál élni?

A szerelem vak, de te nevakítsd el magad. Gondolkodni vakon is érdemes!

2021. jan. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem engedi meg a másiknak? Akkor mi a kérdés?

Ismeretlenbe rohansz, légy észnél!

Mi történik, ha 2 hét múlva dobna Téged, vagy Te dobnád őt?

Ne akarj interneten való "megismerkedés" alapján komoly kapcsolatot. Ehhez tartós, személyes, szemtől-szembe való ismeret kell.

2021. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!