Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fogok még ilyen lányt talalálni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok még ilyen lányt talalálni?

Figyelt kérdés

külőleg úgy néz ki mint, minden második 16 éves lány


mert nem azt mondom,szépnek szép mert aranyos, és kedves arca van a teste atlagos kicsit forrmas...amugy pont az ideálom...


nagyon kedves és ertelmes, nagyon jókat lehet vele beszélgetni...

szokot vihogni de nem viszi tulzásba se,meg persze van velemenye,ami nem tetszik neki kimodja, es ez szentem nagyon

jó dolog...


szerelmes volt belem, be is valot de en valamiért, figyelmen kivűl hagytam

de az a fura ,hogy én is es válamiert miutqn bevalota nem akartam semmit tőle..de most igen...es lehet h be beszelem magamnak ő is akar engem..mert féltékenykedik és mesértődőt azzon meg pár napja ,hogy nm tudtam mikor van a név napja...

meg november végen edzetem egy edzo palyan és o is ott volt es edzes kozben nehanyszor ram nézet..meg mikór elment akor is...


de itt a nagyobbik gond ,h van palija 😔🙄🥺

és nm akarok kozejuk alni..mivel lehet vele jobban erzi magat


szoval felejtsem el ? vagy mit csinaljak? 🥺😟

talalok nala jobbat?????

mert kulsolegeseget neznem,mar rég talatqm volna ilyen lanyt...de a szemilyesege a kisugarzasa na az kulonleges

es



2021. jan. 18. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
es nincs és 😂😂
2021. jan. 18. 21:30
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Szóval lehet e másik lányt találni aki úgy néz ki mint minden második lány, tud nevetni és beszélni?


Igen.

2021. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de o mas mint a tobbi
2021. jan. 18. 21:59
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Miben más? A leírtak alapján egy teljesen átlagos lánynak tűnik, akinek normális a személyisége. És ráadásul még negatívum is, hogy nem túl hűséges, ha itt szerelembe esik, miközbe barátja van.
2021. jan. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de o szentem mar akor is szermes volt belem mikor osze jottek de nm t7dom en vlmi kulongeswt erzek iranta
2021. jan. 18. 22:45
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért tűnik különbnek mindenki másnál, mert szerelmes vagy belé. Hidd el, ha megtetszik majd egy másik lány, akkor majd őt tartod ugyanígy különlesnek, utánozhatatlannak.
2021. jan. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hat nm tudom de meg probalkozok egy masik lanynal hatha tudom uberelni...
2021. jan. 18. 23:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!